Ноунэйм• 19 мая 2023
Шкіра як в бабулі в 34 роки.
Шкіра стала тоненька і наче пожмякана як в бабуль. На руках, ногах внизу. Чому? Можна щось зробити?
Подмигашка• 19 мая 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Пишуть 34 - молода. А як напишеш 38, то вже стара. Не розумію..
І, до речі, я в 34 виглядала значно краще, ніж зараз в майже 37, тому в моєму випадку це справді значні зміни в бік старіння відбулися і я себе зараховую швидше до 40+, ніж до 30+.
Але це індивідуально, хтось в 42 виглядає значно краще за мене.
Элька-Карамелька• 19 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Это обезвоженная кожа. Тело увлажняйте кремами с мочевиной, убирает сухость и шелушение.
Та нифига он не убирает....проблема как у автора(((
Сиренькая• 19 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Biotrade Keratolitin 12% мочевина, моментальный эффект
ДлинноНожка• 19 мая 2023
Омега зинзино меня спасла. Еще пропала сосудистая сетка небольшая на ноге и перестали появляться синяки.
Витворунка• 19 мая 2023
Ответ дляШеллар
Тут в темі гарні поради і дієві, більше риби (скумбрія, мойва, оселедець - це дика риба, її омега кислоти для організму найкращі), льон, холодець. Я б ще свіже сало додала.
Скумбрія, мойва...копчені чи жарені?
Витворунка• 20 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Фото Омеги?