Дівчина заглядєніє• 19 мая 2023
Дівчата, які дружать з Таро, що ви скажете
Зверталася до таролога, так само і тут робили розклад. Відповідь приблизно однакова: "Так, але значно пізніше" (ще одній жіночці не показали. Вона сказала що краще не дивитися саме це питання).
Мене дуже турбує ситуація. Критично важливо розуміти чи треба продовжувати докладати зусилля (чи я маю пройти цей складний шлях) чи зовсім відпустити ситуацію і повернутися до питання пізніше (станеться все простіше, а зараз просто несприятливі часи). Не знімаю з себе відповідальність, але життя видалося би легшим знаючи, що можна не боротися з вітряками
Дуже вдячна хто може подивитись
Копирайторша• 19 мая 2023
Тобто вас не влаштувала відповідь тарологів і ви згодні у декількох запитати поки не випаде та відповідь, на яку ви очікуєте?
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляКопирайторша
Не ’не влаштувала відповідь’, а її зовсім не дали. Не було можливості отримати щось більш конкретне
Копирайторша• 19 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Яке питання, яка сфера?
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляКопирайторша
Яке питання, яка сфера?
Можна сформулювати так: питання, що найбільше турбує вимагає продовження початого шляху чи краще зовсім відкласти і повернутися до нього пізніше
P.S. якщо Ви дійсно маєте намір дивитися, а не з цікавості
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Связано с деторождением?
Пов´язано
Копирайторша• 19 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Питання якої сфери стосується, що не всі тарологи працюють з цим? І якщо вам відповіли на це питання ’так, але пізніше’, чому ви знову його задаєте?
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляКопирайторша
Я написала вище. Пов´язано з дітонародженням.
Запитую я питання, на яке не дали відповідь - це вимагає продовження початого шляху чи краще зовсім відкласти і повернутися до нього пізніше?
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляПротея
Вы бы лучше к врачу пошли, а не к гадалке. Вот честно
Шановна Протея, я під наглядом лікарів вже більше 4х років. Приватні клініки, великі кошти. Але час іде
КвартираЧья• 19 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вы можете сформулировать вопрос конкретно,а не размыто?
На какие временные рамки хотите посмотреть?
Плюс тут бы посмотреть и клинику,может нужно другая и здоровье ваше и партнёра.
Плюс итоги что вам даст или не даст это всё.
Тут не на 1-3 карты вопросы,понимаете.
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тут не на 1-3 карты вопросы,понимаете.
ОК, спробую інакше. Якщо зараз (травень-липень) вдатися до ЕКО чи буде успіх?
irina chizh• 19 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
На ваш вопрос, будет ли успешным эко май-июль, - выпали Аисты. Да. Успешная беременность, зачатие, ’создание гнезда’.
КвартираЧья• 19 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Карты понимают буквально,а что с этим потом делать ,это увы не карт заботы.
Если вы хотите получить ответ точный,то и вопрос должен быть точным,они не могут докрутить за вас вопрос.
Ваш вопрос
Якщо зараз (травень-липень) вдатися до ЕКО чи буде успіх?
Успіх?в процедурі,вона може пройти успішно в сенсі професійної точки зору ,але вас цікавить чи вийде завагатітнити?Розумієте різницю.
Ваш вопрос
Я такая наивная• 19 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Извините, что влезаю.. можно мне, пожалуйста, посмотреть? Будет ли примирение с загаданным мужчиной намного старше по возрасту в течение 2 месяцев? Спасибо большое
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Дякую. Чомусь Ви перша хто сказав Так. Решта - через півроку мінімум
Я такая наивная• 19 мая 2023
Ответ дляПротея
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Ірино, а якщо не ЕКО? Самостійно в найближчі місяці який прогноз?
Дякую
irina chizh• 19 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дякую
Я ж задавала тот вопрос ,что был написан, т.е. непосредственно по Эко на май-июль. Аисты - хорошая позитивная карта. Что такое Аисты в нашем подсознании - ’Аисты приносят деток’. Да и временной интервал по карте - быстро. Так что скорее всего Эко - для Вас выход. и не через полгода, а в заданный период.
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Дякую. Тепер розумію, що в найближчий час тільки ЕКО матиме успіх. Тобто можна не чекати півроку
Дівчина заглядєніє
• 19 мая 2023
Ответ дляВиктория-053b
Если хотите, то напишите в личку. Могу посмотреть. Бесплатно.
Написала Вам
irina chizh• 19 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дякую
Будет ли зачатие без Эко? - Нет, не будет. Выпала Змея. Тут уже надо смотреть по ситуации - возможно, виновата какая-то женщина (возможно надо поменять врача), может, неправильная терапия, диагноз, лечение. Врачебная ошибка, например. Может надо обратиться к нетрадиционным методам лечения, например к препаратам на основе ядов. Ну имею ввиду в составе яд змеи. Но это надо узнавать у врача, сами ж такого принимать не будете. Как-то так. Это по 1 карте.
irina chizh• 19 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
нет, не будет. Возможен разговор. но он ничего не принесет.
Я такая наивная• 19 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Спасибо большое
Я такая наивная• 19 мая 2023
Ответ дляirina chizh
А можно, пожалуйста, еще один? Если Вас не затруднит..
Вернусь в Украину до конца года на постоянку или нет?
Кручу хвости• 19 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Мені теж показують що буде вагітність в найближчі місяці якщо зробите ЕКО, а без ЕКО не вдасться.
irina chizh• 19 мая 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Вернетесь и скоро. Выпало Сердце. Или Вы скучаете по Родине или здесь Вас ждет любовь.