Дівчина заглядєніє• 19 мая 2023

Дівчата, які дружать з Таро, що ви скажете

Зверталася до таролога, так само і тут робили розклад. Відповідь приблизно однакова: "Так, але значно пізніше" (ще одній жіночці не показали. Вона сказала що краще не дивитися саме це питання).
Мене дуже турбує ситуація. Критично важливо розуміти чи треба продовжувати докладати зусилля (чи я маю пройти цей складний шлях) чи зовсім відпустити ситуацію і повернутися до питання пізніше (станеться все простіше, а зараз просто несприятливі часи). Не знімаю з себе відповідальність, але життя видалося би легшим знаючи, що можна не боротися з вітряками
Дуже вдячна хто може подивитись
Я такая наивная• 19 мая 2023
Ответ дляirina chizh
Вернетесь и скоро. Выпало Сердце. Или Вы скучаете по Родине или здесь Вас ждет любовь.
Спасибо