Фиона Шрековна• 19 мая 2023

Ваше ставлення до тих хто виїзав

Цікавить як хто ставиться до тих хто покинув країну і живе в своє задоволення за кордоном, чи чекає Батьківщина їх назад, чи так само вони постраждали від в*ійни як ті хто живе другий рік вдома. Я не про тих зараз хто втратив житло чи тікав від окупації, я про тих хто захотів пожити за кордоном і скористався нагодою, хто виїхав з міст де було і є більш спокійно
Результат:
вже голосів: 174
93 (53.45%) Нехай лишаються за кордоном
81 (46.55%) Чекаєм вдома
Репетиторша• 19 мая 2023
Ніколи такого не було і от - знову 🤦🏻
Не їм після шостої• 19 мая 2023
Мне до них дела нет, я свою жизнь живу, они - свою.
Птица Говоруша• 19 мая 2023
Молодці вони
Рада за них
Зоркая Зорро• 19 мая 2023
Це справа кожного, за такі теми треба банити
Kidstaff Bot• 19 мая 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Onyx83• 19 мая 2023
Сколько это уже можно мусолить? За овер год вас не попустило клепать темы про выехавших и оставшихся?
Tata12.10• 19 мая 2023
Ну і що тут такого що хтось виїхав? Люди мають право жити так , як вони хочуть, якщо це не робить шкоди здоров´ю та інтересам інших людей .
Краще спитайте себе, чому Вас тривожить життя інших людей.
ViktoryjaG• 19 мая 2023
Мне все равно. Кто хорошо устроился и прижился, пусть живет, рада за них. Кто вернется - тоже молодец. Кто остался здесь и работает - вообще супер. Лишь бы все живы были.
GaleTTa• 19 мая 2023
Нормально отношусь, сама выезжала, вернулась в силу обстоятельств.
Каждый выбирает для себя, и каждый несёт ответственность только за свою жизнь. Всё остальное - это элементарная зависть и перекладывание ответственности за свою жизнь на других.
Kristal2013• 19 мая 2023
Автор, вас ждать после снятия анонимов?
Roks97• 19 мая 2023
Правильно сделали, что уехали
Nimfa77• 19 мая 2023
Нормально отношусь.
У нас относительно спокойный регион, многие выехали с детьми, постят фотки в фб, меня это не раздражает.
Но вот есть подруга, уехала с дочерью в Англию и постоянно требует к себе внимания и психологической поддержки, шлет массу фоток, голосовых сообщений и требует прям чутли не отчета как мы тут).... это напрягает. Напомнила, что я не поздравила ее и ее дочь с дем рождения)
omg_meow• 19 мая 2023
кто мы такие, чтобы решать - можно ли вернуться людям обратно в Украину или указывать - оставайтесь за границей?
мое отношение - безразличное, это их жизнь. единственное - если меня вдруг кто-то учит из Польши или Канады, как жить тут в Украине во время войны - то я прошу этого не делать.
olya8385• 19 мая 2023
не витрачаю енергію на інших незнайомих мені людей
Ivetta8• 19 мая 2023
никак не отношусь, каждый решает за себя.
ваша голосовалка ни о чем, захотят вернуться - приедут, пустят там корни - останутся закордоном.
golublexa3• 19 мая 2023
Ответ дляNimfa77
Нормально отношусь.
Мне кажется у каждого есть такая подруга...как я Вас понимаю.
Одяг та сумки• 19 мая 2023
для єкономики нам нужны они назад! Лично для себя многие выехали в поисках халявы, немного 5% жаба давит что они там год сидели нахаляву. Но я жила жизнь тут с мужем, а они там год жизни потеряли кто без мужа, а жизнь моя 1на и она идет , а время за деньги не купить. Всех под 1 граблю тоже нельзя грести. Каждый своей жизнью живет.
Простых людей не осуждаю, а вот звезд мужиков которые слиняли - нет назад не пускать - хай ссы-уны сидят там!
syperrizhik• 19 мая 2023
Шо, опять?
Kitty-77aa• 19 мая 2023
Ответ дляTata12.10
Може це тема про чоловіків, які виїхали незаконно? От і в ходить, що одні мають право жити так як хочуть, а інші ні
мама Ярошки• 19 мая 2023
По перше не вам вирішувати, і мені не потрібно ваше чекання. Я виїхала 01.03 22 з Києва, до якої категорії ви мене віднесенте??))), хто знав що буде в столиці? Зараз я в Києві, але ні однієї ночі я не сплю, і коли читаю відгуки таких ,,,патріотів,, які наражають себе і своїх дітей, які пишуть про свої нервові зриви, недосипи та ПА, я вкотре усвідомлюю , що зробила правильно, хто б мені що не казав
Everything is possible• 19 мая 2023
Какая вам разница. И мне тоже все равно ждёт меня кто-то левый или нет
lvicalll• 19 мая 2023
Ви не думали,що люди виїжджали,тому що були налякані?Ніхто не знав тоді,що буде в тих чи інших областях.Так само повернутися не так легко наважитись,коли пройшов отой весь шлях бюрократії європейської не знаючи,що чекає дома ще попереду і чи буде можливість якщо щось повернутись назад.Чи може ви знаєте,що буде тихо і затишно скрізь? Насамперед люди вивозили дітей а не їхали пожити!!! Не судіть і не судимі будете!!!
Чи ви не можете спати спокійно із-за цього?)))
Katie899• 19 мая 2023
Була за кордоном, далеко дуже 4 місяці. Надивилася такого від наших, що половина просто живе на виплати і купує собі що хоче там, звичайним життям і не паряться.
иркин• 19 мая 2023
Якесь дивне питання, ніби нам оцінювати їхній від´їзд чи повернення....
Odna Takaya• 19 мая 2023
Автор, яке Ваше ставлення до провокаторів, до тих хто постійно розпалює ворожнечу між своїми ж ( хоча не виключно,що Ви матрьошка)?
Відповіді я так розумію не буде, бо зняли анонімів?
lvicalll• 19 мая 2023
Ответ дляKatie899
Знову ж таки,чому не пишите про людей,які там не можуть знайти житло і виживають?я думаю таких про яких ви пишите за кордоном в рази меньше...Прям всі в шоколаді
P.S. теж була за кордоном і багато чого побачила
Kosulia15• 19 мая 2023
Все жители Украины уехали со страны из-за войны. Не видно с какого они города, они уехали из-за войны.
И я не вижу в этом ничего плохого.
Tata12.10• 19 мая 2023
Ответ дляKitty-77aa
Значить у них були на те причини... і повірте , ті чоловіки які виїхали в основному бізнесмени чи айтішніки, які планують після завершення війни повернутися і вкладатися в розвиток економіки країни. Треба аналізувати, а не оцінювати все тільки в чорних або білих тонах.
Wendy Rhoades• 19 мая 2023
наша пісня гарна й нова...)))
і не набридає ж))
lily300• 19 мая 2023
100500 тема 🤢