ПП-шница• 19 мая 2023
Моршин! Де набрати водички?
Я проїздом,дуже хотілось спробувати водички. Де краще набрати? Чи є безкоштовні бювети?
Просто красавица• 19 мая 2023
Для гостей Моршин відкривається кам’яною аркою, за якою височить статуя Спасителя. За нею розташований бювет мінеральних вод, який нагадує грибочок – саме тут можна побачити натовп бажаючих набрати собі моршинської води. У бюветі з джерел №1 і №6 набирають водичку за санаторними картками. Ліворуч від бювету знаходиться капличка, а з протилежного боку – статуя Божої Матері та джерело, назване в її честь. Для тих, хто прагне насолодитись духовним відпочинком відкритий релігійний кінотеатр ’Благовість’.