Дайте подуться• 19 мая 2023
Хтось є з Володарки, дівчата?
Доброго дня, дівчатка,
чи є хтось з Володарки? Мене цікавить маршрутка, яка їде з Києва до села Рачки (це за Володаркою біля Завадівки).
Може, хто щось мені підкаже щото того, як до тих Рачок мені з Києва дістатися так, щоб не лізти рачки ))))))
Усім дікую )))
Дівчатка, також, може хтось дасть мені номер телефона таксі Володарки чи завадівки, що під Володаркою, на всяк випадок? Дякую.
Усім дікую )))