Непонятно• 19 мая 2023
Білі носки, порадьте щось для прання
Син підліток носить виключно білі шкарпетки. Порадьте щось для прання, щоб вони кожен раз повертались до білосніжного кольору
МеняАЖтрусит• 19 мая 2023
Мені найкраще було з синім відбілювачем Асе, і український порошок відбілювач Парус, але їх нема в продажу:(
Чудо в декрете• 19 мая 2023
Брала с рук какой то кислородный порошок,выбеливал конечно,но на руки перчатки надо.я на олх брала
ПотеряласЯ Я...• 19 мая 2023
Ms. Доброта• 19 мая 2023
я завжди при пранні білого додаю Vanish для білого, допомагає підтримувати білизну речей
Самая СоветЧиваЯ• 19 мая 2023
Я купую перкарбонат, заливаю окропом та як майже закінчили шипіти занурюю туди шкарпетки. Й залишаю на ніч. Потім віджимаю та перу у машинці. Зазвичай то все відстирується. У подружки донька займається художньою гімнастикою, то вона раз на тиждень збирає всі 6 пар білих шкарпеток, намилює їх білим господарчим милом Дуру та заливає окропом, тільки щоб покрити. Потім в машинку на 60 градусів
Самая СоветЧиваЯ• 19 мая 2023
Ответ дляMs. Доброта
Тут питання в іншому, треба відіпрати дитячі білі шкарпетки
Tatianka87• 19 мая 2023
Сначала замочить, руками потереть с обычным хаз мылом. Потом в стирку на 60 °
Непонятно
• 19 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Дякую
Непонятно
• 19 мая 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вже тут писала Denkmit для білого в порошку. Всі білі шкарпетки мого сина ідеальні.
Дуже дякую! Пошукаю такий порошок
Непонятно
• 19 мая 2023
Ответ дляTatianka87
Ну я так і роблю. Але шукаю, щоб руками не терти
Дуболом• 19 мая 2023
Хозяйственным мылом домол (или обычным)намыливаю,чуть застирывание и в машинку на 30 градусов.
kirpichenko• 19 мая 2023
Ответ дляНепонятно
У меня та же история с теми носками,по 2-3 пары в день,черные пипец,просто стиралка и порошки не справляются,я задолбусь столько носков стирать в ручную,послушаю что интересного напишут
Tatianka87• 19 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Нема такого чудо засобу
Захекалася читать• 20 мая 2023
Ответ дляTatianka87
Нема такого чудо засобу
є. в мене це кисневий порошок - все ну дуууже біле. І ще один рідкий порошок, забула назву. Є тільки в Єві - чорна бутилка із червоним ковпачком
Байрактарочка• 20 мая 2023
Відбілююче мило «друг». Намилити шкарпетки і дати трохи полежати. Потерти, промити до чистої води і в пралку. Як нові
всегдаДаДа• 20 мая 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
+++