МУСЯкомарова• 19 мая 2023
Чому ті, хто роздає повістки, поводять себе неадекватно?
Грублять, за петельки тягають, на ти звертаються, погрожують. Чому вони вважають, що мають таку влада і можуть себе вести як бидло. На них реально немає управи?
ВундерКИНГ• 19 мая 2023
Тварини просто, і вони не є державною установою, їх можно просто посилати ,так радять адвокати
Автопортрет нурофена• 19 мая 2023
Потому что власть это позволяет, иначе бы уже давно их усмирили с их беззаконием
daiannaSan• 19 мая 2023
Возможно, так потому что мужчины тоже ведут себя не совсем адекватно при виде них: упираются, спорят, качают права…. Ну, понятно что мало кто рад будет встрече с представителями ТЦК и повестке. Но что ж делать, время такое.
МУСЯкомарова
• 19 мая 2023
Ответ дляШанельКуКу
На них реально нема управи.через це так себе поводять
Тобто ніякого закону немає і в них необмежена влада? Не розумію чому
ВундерКИНГ• 19 мая 2023
Це все незаконно
Доречі, як вам що загиблим полякам в нашій війні житло збираються видавати на Львівщині?
Наші атовці 9 рік чекають
Фаріон казала : Україна для українців, виходить для поляків
Наші атовці 9 рік чекають
Автопортрет нурофена• 19 мая 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Все уже давно всё поняли
Ответ дляВундерКИНГ
Це все незаконно
Наші атовці 9 рік чекають
Это опять реституцию мусолят? А где почитать свежее на эту тему?
Ответ дляdaiannaSan
Я була свідком, як чоловік просто сідав в машину, а вони підскочили як гопніки, почали його витягувати. Навіть не представившись, нічого не роз´яснивши. Чоловік був в шоці і не знав як реагувати
В мене біля роботи роздають повістки, бачу це щодня. Ні разу не бачила неадекватних - чемні, все тихо і спокійно без конфліктів. Зрозуміло, що я не бачу всього, але напевно від представників ТЦК теж залежить чи нормальні люди вони, чи стали ´звірами´, отримавши невеличку владу.
нинель 1919• 19 мая 2023
Ответ дляFunny Cat
Удалено администрацией...
100%,меня правда за эту правду уже обиженки банили
Ответ дляArgesha
Реально немає.
Для того, щоб боялися, так поводяться.
Якби були чемні - їх би найух слали усі.
Це, до речі, також до питання, чому вони ходять по 6 бугаїв. Комусь потрібно ж збирати людей на фронт. Жіночки тендітні із цим не впораються.
Для того, щоб боялися, так поводяться.
Нас с мужем как то остановили, так я тому херою сказала,что бы сам на войну шел (только матом сказала), а повестки раздавать получая при этом от 40 тыс грн могут и женщины, я например могу его заменить.
Видели бы вы его морду лица в этот момент
lekon-lekon• 19 мая 2023
Давно не було теми про військомати, як всіх крутять, як всі янголята, а тут налітають зграями вовки і давай ломать та в бобік садити. І що це приватна контора, тільки чомусь підпорядкована ЗСУ, яка діє згідно закону України про мобілізацію.
lekon-lekon• 19 мая 2023
Ответ дляРуда Сова
Так треба ж було піти і вручити хоча б 1 повістку, цікава яка б у вас була морда ліца
Ответ дляРуда Сова
Так и чем закончилось? Мужу выдали?
lekon-lekon• 19 мая 2023
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
І що ваш бугай тоді проявить себе з жінками і дітками? А з представниками тцк ви розмовляли? Херой прям! Захисник
Alexsandra• 19 мая 2023
Ответ дляРуда Сова
І чим Ваш діалог закінчився?
Ответ дляlekon-lekon
Знаю нескольких вручающих, инвалидов,ликвидаторов Чернобыля, которые сами на фронт ни ни, зато за 40к зарплаты (при этом пенсия по инвалидности идёт ещё) повестки тыкают
Ещё бы я боялась их, пусть знают свое место
lekon-lekon• 19 мая 2023
Ответ дляAlexsandra
І чим Ваш діалог закінчився?
Ще не придумала історію до кінця
Ответ дляРуда Сова
Я б так ризикувати не стала, ви відчайдушна)
Ну як би жінка могла б їх роздавати? Це ж не робота промоутера.