Майская киска• 19 мая 2023
Де в Європі красиві жінки?
Цікавить питання: в якій краіні Європи жінки дбають про зовнішність і стильно одягаються?
Я була не скрізь , але гарних жінок бачили лише в Італії. В решті країн, де я була, багато із зайвою вагою, недоглянуттм волоссям, одягнені - як попало.
Питання, чому так? Невже нема запиту гарно виглядати, наряджатися, бути привабливою і подобатися собі?
Зараз рагато дівчат з форуму за кордоном, може знаєте з першоджерела від місцевих, чому вони не звертають увагу на свою зовнішність?
В курсі діла• 19 мая 2023
Ответ дляВарена цибуля
Ох, в Англії....Старші жінки можливо виглядають гарно. Молодь, та і до 40 років, то жах. Не має в них відчуття стилю, смаку, поєднання кольорів.... Знаходжусь зараз тут.
Згідна з Вами на 100, у них тільки бабусі божі кульбабки мені самі найдоглянуті, завжди при параді, а молодь без смаку і стилю
Замулена ріка• 19 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
За то наших узнает везде, длинные ногти и ресницы.
О, сразу понимаешь, наш человек 😂😂😂
ой, мне с моими а-ля натурель ооочень далеко до американок.
Тантрический кекс• 19 мая 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Удалено администрацией...
А я не розумію, якою ’куркою’ треба бути, щоб вважати, що краса залежить від національності? І на повному серйозі не розуміти, що відсоток умовно красивих (тобто симетричних, гармонійних рис) і умовно ’некрасивих’ (суто умовно, повторюся) однаковий серед представників будь-якої національності і раси? Такі люди упоротістю нагадують кацапів, в тих теж всі свої ідеальні, а хто думає інакше -- ’уродки’, цитуючи вас.
Вообще не факт• 19 мая 2023
Ответ дляВ курсі діла
А вы икона стиля?
Варена цибуля• 19 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
О, сразу понимаешь, наш человек 😂😂😂
Вы не правы. Наши это уже все почти сняли. Нахожусь в Британии. Или совсем ничиго, тушь не используют. Или веер, при том купленный в магазине и приклеен самим. Вот губы, по наблюдениям, у нас еще делают больше.
Аноним_1857• 19 мая 2023
Ответ дляВарена цибуля
Я в Лондоні була, жінки дуже сподобались.
Вообще не факт• 19 мая 2023
Ответ дляВарена цибуля
А в Германии и Польше не сняли /))
Варена цибуля• 19 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
В Лондоні ну дуже великий відсоток іншого походження жінок. Я б і не брала до уваги це місто.
КонхфЭдкаТузик• 20 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
О, сразу понимаешь, наш человек 😂😂😂
Ой это вы венгерок не видели! Вот там ресницы, ногти, стразы !!
КонхфЭдкаТузик• 20 мая 2023
Сейчас нахожусь в Румынии, много стильных, спортивных женщин. Мне кажется так же как и у нас есть красивые и не очень...
Кидаю курити• 20 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
В Франції...просто гарнющі жінки, нам до них як до неба рачки.
В Англії теж гарні жінки.
Була всюди, тому ці дві країни здивували красою жінок
В Англії теж гарні жінки.
Не згодна з вами про Англію
Мадам Подлинник• 20 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
В Англії теж гарні жінки.
Плюсуюсь за Францию. Очень красивые и одеты хорошо со вкусом. Но если для вас красота -это макияж, гель-ногти, ресницы нарощенные и уколотые губы, то здесь это не ценится
Майская киска
• 20 мая 2023
Ответ дляБесбардак
О Боже знову ця тема
В нас тільки красиві всюди типу уроди і крокодайли
Тема не про це: а чому в в Європі жінки не пріоритизують догляд за собою (я не про уколи краси і хірургію) а банально про гарне волосся, стильний одяг відповідно до події і т.д. ( те що насправді можна робити в домашніх умовах самій)
ПАЦАНКА О• 20 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
І мені, ще у Відні-. В Берліні сході на киянок, різні типажі
Сегодня не целуюсь• 21 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Все можуть
У більшості дорогі машини, телефони, техніка
Інші пріоритети
Не зовнішність
Інші пріоритети
Не зовнішність
Вибачте, але це неправда. Наприклад, у Німеччині дорогих машин мало, плюс їх можна виплачувати дуже довго невеликими частинами з низьким відсотком, те ж саме з технікою.