Вспомнила арестовича 2-3 недели
Ответ дляЕленнн
якось так..
’Oleksandr:
Вже писав. Сусід по будинку, офіцер польської армії. Мабуть капітан, я не дуже в знаках WP знаюся. Питаю, мовляв, хто в Польщі головний розвідник і чи робить він якісь заяви? Каже, не знаю хто. Але які заяви? Це ж розвідка, не РR агенція. Вкотре стало соромно...’
’Oleksandr:
Це цьому Саньку із Польщі соромно? За себе чи шо?
Ответ дляЕленнн
якось так..
’Oleksandr:
А директор ЦРУ делает заявления?
Ответ дляЕленнн
якось так..
’Oleksandr:
За себе соромно? Можливо, певно є чого соромитись.
KozaNostra_I• 20 мая 2023
Ответ дляProbel Tochka
Правильно говорит. Это и для украинцев психотерапия, и внушение определенного настроения биомусору на болотах. Наши чуть в Бахмуте наступили - там уже и обосрались. Два дня вой стоял, что хохлы пошли в наступление.
Наступили чуть вокруг Бахмута, а сам Бахмут всё, последние защитники выходят из него.
Клементина• 20 мая 2023
НЕ вірю
Вся інфо, яка видається в інфо простір переслідує якусь мету
В перші дні війни ситуація була дуже близька до поразки, а нам казали ’все добре, 2-3 тижні, ми майже виграли’
Ціль була : не допустити паніку, вселити віру в перемогу. І будемо чесними, це спрацювало.
Все що зараз кажуть, також має певну мету: можливо дезінформація противника, або укріпити моральний дух і таке інше.
Це дуже необхідні речі під час війни.
Але чи вважаю я що нам кажуть правду? - відповідь ні.
Це дуже необхідні речі під час війни.
Дали полный бан• 20 мая 2023
Я его не слушаю и не читаю, только по фото видела - мне он совсем не похож на разведчика :) Скорее на повара. Или айтишника (по крайней мере тех немногих, которых я встречала примерно так и выглядят) :)
Дали полный бан• 20 мая 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Нет. Нам никто и никогда не скажет правды.
’всей правды мы не знаем’ © :)
Дали полный бан• 20 мая 2023
Ответ дляЛеска
Хто про шо а вшивий про баню
де наш старий смайлик на мітлі
Всяко лучше, чем пытаться всерьёз обсуждать разведку воюющей страны))
Renesmeе 16• 20 мая 2023
Так довіряю. Також допускаю що певні заяви можуть озвучуватися не для нас. Автор у вас такі питання, ну не путіну із лавровим нам ж вірити
Клементина• 20 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Не розумію чому вам наставили дизлайків.
Але ви написали правду.
По флангах ми продвинулись. Але в самому місті : ми тримали західні околиці, а зараз вже майже відійшли.
Підписана на військових звідти. Все саме так. Хоч наші і пишуть, що з флангів вони тепер вогнем контролюють місто. Але в самому місті наших вже, можна сказати, немає.
Але ви написали правду.
Дали полный бан• 20 мая 2023
Ответ дляКлементина
Але ви написали правду.
А вы щас прям там?
NastyushaK• 20 мая 2023
Ответ дляЕленнн
якось так..
’Oleksandr:
А Польша в состоянии войны с кем-то?
Соромно им.
Клементина• 20 мая 2023
Ответ дляДобривечир
А вы щас прям там?
Ні, читаю декілька каналів наших військових, яким довіряю.
Наприклад
Renesmeе 16• 20 мая 2023
Ответ дляКлементина
Наприклад
Краще читати офіційна заяви він нашого Міністерства оборони України. Скільки тут стонів в лютому було від матрьох що Бахмут все, і від тих хто спеціально косив під невинних дурочок і створював теми «А що там Бахмут». І теми що Мадяр казав все кінець. Як бачимо пройшло ще три місяці
Дали полный бан• 20 мая 2023
Ответ дляКлементина
Наприклад
Тогда неинтересно.
Имею непоколебимую уверенность в том, что у настоящих военных ’оттуда’, если и есть каналы, то там редко более нескольких сотен подписчиков бывает, причём половина из них такие же военные, волонтёры и родные-близкие.
Всё, что сотни тысяч (особенно постящие ежедневно и не по одному сообщению) - то всё аналитики/пересказчики чужих слов. Не ’оттуда’.
Клементина• 20 мая 2023
Ответ дляДобривечир
Тогда неинтересно.
Бахмутський демон - это очень известный канал
Там и фото и видео полно.
И информация всегда оперативная, потом её же и по ТВ говорят
Там и фото и видео полно.