Вспомнила арестовича 2-3 недели
Ответ дляNastyushaK
Я верю в то что генерал-майор Буданов хочет и желает победы Украины больше всего.
И ГУР под его руководством делает все что от них зависит что бы она наступила поскорее.
Дуже непрофесійний. Мало вірити і трепати язиком для перемоги. Чомусь його не поважають проф розвідники
Не чіпай - вб ю• 20 мая 2023
Ответ дляДобривечир
Я его не слушаю и не читаю, только по фото видела - мне он совсем не похож на разведчика :) Скорее на повара. Или айтишника (по крайней мере тех немногих, которых я встречала примерно так и выглядят) :)
от от. м´яке, безвільне підборідя, погана спорт форма. таке..
Не чіпай - вб ю• 20 мая 2023
Ответ дляЕленнн
якось так..
’Oleksandr:
Вже писав. Сусід по будинку, офіцер польської армії. Мабуть капітан, я не дуже в знаках WP знаюся. Питаю, мовляв, хто в Польщі головний розвідник і чи робить він якісь заяви? Каже, не знаю хто. Але які заяви? Це ж розвідка, не РR агенція. Вкотре стало соромно...’
’Oleksandr:
а ви нашу розвідку до війни дуже чули?
Ответ дляЕленнн
якось так..
’Oleksandr:
А в Польщі також війна йде чи я щось пропустила?
А мені соромно за таких як цей Олександр. З дивана патякає як йому бачте за голову гур соромно. Тільки якби не праця Буданова, Кулеби, Зеленського та інших невідомо де б ми були зараз. Одного військового вміння мало, треба і зброя, і дані розвідки, і санкції потужні. А все це колосальна праця.
Порадниці чомусь забувають що на нас напала країна в 30 разів більша за нас із значно сильнішим військовим потенціалом. І те, що ми досі боремося - це не диво, а результат роботи багатьох структур.
Але якомусь Олександру та вам, яка його цітує, бачте, за голову гур соромно. У вас є кращі кандидати? Ні ви, ні я і його крісло не сядем. Раз говорить багато значить треба.
ArmUkraineNow• 20 мая 2023
Ответ дляnutty
Хотелось бы слышать правду, а не ’то, что надо’....
Ви на війні. В тому числі інформаційній. Ніхто правду не скаже. Правда (а точніше інформація) - це як зброя, давати користуватися людині, яка не вміє з нею поводитися, дуже небезпечно.
В цілому, я бачу, що наші роблять правильно. І заяви виголошують правильні, ворог ведеться і програє.
Leeloo_aloha• 20 мая 2023
Ответ дляyuyarosh
А на кого ви рівняєтесь? Чим Польща показник для вас? Освіжу трохи вашу пам‘ять. Рашкостан знищив польський літак з президентом і високопосадовцями 10.04.2010. Це що треба знати про польську розвідку і ще інше, але не буду углублятись суть не у тому.
Нащо вигадуєте? Уже давно доказано, що то була помилка пілота плюс сукупність факторів. Працювала в авіації, то ми за цим розслідуванням дуже слідкували.
Ответ дляКлементина
Не розумію чому вам наставили дизлайків.
Але ви написали правду.
По флангах ми продвинулись. Але в самому місті : ми тримали західні околиці, а зараз вже майже відійшли.
Підписана на військових звідти. Все саме так. Хоч наші і пишуть, що з флангів вони тепер вогнем контролюють місто. Але в самому місті наших вже, можна сказати, немає.
Але ви написали правду.
Великие воеватели, едьте в Бахмут воевать, ШО ж вы тут время свое провтыкиваете? Может военным виднее , когда отступить и сохранить жизни или держать наших, как кацапье, чтоб убивали всех там
Anita123-13ef• 20 мая 2023
Ответ дляAHetfield
Якщо ви не чули, то означає, що такого не було? 😏 Буданов мабуть єдиний хто попереджав про повномасштабне вторгнення
І арестович 😂
Чашечка кофе• 20 мая 2023
Ответ дляКлементина
Але ви написали правду.
Тому що ніхто з телеграм каналів або з порадниці не бачить повністю ситуацію на Бахмутському напрямку...
Leeloo_aloha• 20 мая 2023
Ответ дляVale29
Соромно за Україну, що за 30 років нічого не надбала, розбазарила величезний спадок срср, застрягла на стадії дикого капіталізму і тепер побирається по світу, дайте танки й літаки. Навіть великий Зе піарився на великому будівництві доріг і не зробив нічого аби вигнати росіян з Донбасу.
Рф в 30 раз більша територією, але це в атакуючої сторони мінус. Мошкара з тайги на нас не нападає. А людей в рф всього в 4 рази більше.
У Польщі на сьогодні найсильніша армія в Європі.
А у нас лише люди з промитими патріотизмом мізками, щоб легше було віддавати своїх синів та чоловіків, а потім слухають лапшу Буданова і розмірковують про його сексуальність.
Смішно вірити, що Буданов це розвідка, а не медіа голова, що говорить аби слухали.
Anita123-13ef• 20 мая 2023
Ответ дляAHetfield
А Арестович напередодні казав, що можна розбирати тривожну валізу і якщо почнеться повномасштабна, то він відразу на фронт 😏 Побіг, коси назад 😏
І це знаю😁 але ж всеодно попереджав
Ответ дляOlga Zelenyak
Не смотрела ни одного интервью, зато смотрела видео Телебачення Торонто с нарезкой из разных интервью с Будановым, в которых он не отвечает прямо на вопросы журналистов. Было бы, наверное, странно если бы главный разведчик страны все, как на духу, выкладывал.
Зато в этой нарезке есть несколько утверждений Буданова из старых интервью, что наступления из Белоруси не будет и белорусы в войне участвовать не будут.
На советчице эксперты по предсказаниям, прогнозам и картам таро другое предсказывали)) Как видим, прав оказался таки Буданов)
Абсолютно верно
Вряд ли он будет рассказывать как на духу всю информацию.
Нам рассказывают ту долю, что бы с ума не сошли, а работали и работали внутри страны с верой.
Оксана-004e• 20 мая 2023
Я никому из них не верю. Все *издят то, что им выгодно. Вы еще не поняли как нами манипулируют сми?
Ответ дляLeeloo_aloha
Ну, соромтеся далі на радість русні. На інших тільки свої комплекси меншовартості не перевішуйте.
А щодо ’побиратися по зброї’, то з такою інтенсивністю бойових дій у жодної європейської держави свого озброєння не вистачило б. Рашка он також у Ірані пробирається і у Китаї намагалася. До неї у вас претензій немає?
Щодо Буданова - ніхто слухати не змушує. Чомусь ну дуже сильно сумніваюся що саме ви б були на його місці ефективніше. А судячи з ефектних прильотів в далекому тылу рашки та на окупованих територіях його команда працює як треба.
Чашечка кофе• 20 мая 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Можете переїхати до Польщі.
Ви дійсно вважаєте, що навіть при 100% збережені ВПК ми би могли самостійно воювати з рф? Ні. Просто танки би стали просити на декілька місяців пізніше.
Про рівень якості та сучасності ВПК Заходу та постсовка будемо говорити?
kot_begemot_kot• 20 мая 2023
Просмотрела все ответы и лайки. Опрос показал, что сми уже никто не верит... единицы верят
Wendy Rhoades• 20 мая 2023
Ответ дляhelennet
Не вірю. Вони і він ,зокрема ,вже в виборах . Готують свій політичний імідж,армію прихильників .
так не може бути виборів під час війни)
може це і на краще, що готуються?
Плету з бісеру• 20 мая 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Для мене взагалі дивно, що головний розвідник країни по ТВ фейсом світить постійно
Leeloo_aloha• 20 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Можете переїхати до Польщі.
І знову у вас теж 2 варіанти: впк заходу або совка. Ви і сама не вірите в самостійність і незалежність.
А про те, що можна було щось своє розробити, українське, і мови нема. На базі заводів, з власної сталі, мізками своїх інжеренів. Могли, але пішли іншим шляхом, на підприємствах укроблронпрому - мінімалку платили в 2022 році. Все розбазарили і це факт, нічого не створили.