Мао_Мяо• 20 мая 2023
Хто був сьогодні у секонді? Хвастайтесь.
Як вам моє платтячко? Нажаль без пояса було, то приміряла з таким.
Прилипало• 20 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Блідорожеві кроси
По яких секондах ходите?
Я не вмію там обирати
Непонятно• 20 мая 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Як можна хвастатися тим, що життя тебе довело до помийки?
Про те, що ви мене чекали, можете не писати
Декілька місяців назад, випадково зайшла до секонду і купила кофту марко поло, у відмінному стані за 100 грн.
Великий сатирик• 20 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Та й супер, я що проти
Але хизуватися для чого? Не від доброго життя туди ходять
Лапка• 20 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
Я сегодня у мамы на районе видела парочку с двум детьми. Оба допивал по бутылке пива. А встали с трамвая. Дети держали шарики с лого местного секонда. Вот это меня опечалило.
Це що за славне місто, де ще п´ють алкоголь на вулиці? 100 років вже такого не бачила.
Valentina shop2020• 20 мая 2023
Ответ дляЛапка
А вам 150 лет?
МинерАлочка• 20 мая 2023
Ответ дляЛапка
Честно,я не в Україні,але ось 5 хвилин тому на лавці сиділа парочка і пили пиво.А так в Харкові наприклад, постійно бачила, особливо на дитячих майданчиках
Мао_Мяо
• 20 мая 2023
Ответ дляУдоли
Автор, а я нашла его) $50 на американской Заре стоило.
Мао_Мяо
• 20 мая 2023
Ответ дляПрилипало
По яких секондах ходите?
Я не вмію там обирати
В Баулі на Академі. Сьогодні завіз
Мао_Мяо
• 20 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, плаття класне і сидить на вас краще, ніж на моделі. Супер!
дякую
Барбітта• 20 мая 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Ну почему помойка. У каждого свои ценности. Я не понимаю, зачем покупать дорогую одежду, кроме обуви качественной
Мао_Мяо
• 20 мая 2023
Ответ дляЕllena
Мне нравится платье на вас. Расцветка тоже классная. С обновкой вас!
magistralchimik• 20 мая 2023
Ответ дляЛапка
Днепропетровск