Ms. Искренность• 20 мая 2023

у кого дома есть фонарик детектор купюр или лампа Вуда?

Добрый вечер.
Может, у кого-то есть лампа Вуда дома? Или ультрафиолетовый фонарик с черным стеклом? Или фонарик-детектор валют?
Если да, вы не могли бы, пожалуйста, посмотреть в темной комнате перед зеркалом себе на нос, например.
Или на пробор в волосах...
Или на грудь...
Есть ли свечение из пор?
Если есть, то какого цвета?
У нас лишай у всей семьи... И свечение в лампе странного цвета, которое даже врачам непонятно...
Ни в КВД, но в частных клиниках.
Вот что же это?
Хотелось узнать, а как у здоровых людей..
Извините за странную просьбу.
Если кто откликнется спасибо заранее
LoveYouOrNot• 21 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
дякую дуже
Я подивилась. Ніяк не світиться шкіра взагалі.
LoveYouOrNot• 21 мая 2023
Ответ дляСамо_достаточная
По просьбе нет ламп, но хочу похвалить крем из ветаптеки, который действует на очень многие виды лишая и грибка, через 30 мин сфоткаю, буду длма. Лечим ребенку с декабря(((( этот крем пока лучшее, что мы пробовали. Но мы еще в разгаре лечения.
В ветаптеке женщина сказала сыну вылечила стиигущий лишай в голове. Они и кожвен прошли и таблетки.
Кстати, лишая сейчас много. Я удивлена.
Еще важно пропаривать вещи утюгом и я взяла у родственников пароочиститель, и раз в 3 дня весь пол прохожу. Надеюсь, поможет.
Вашей семье скорейшего выздоровления.
Як з грудня? Вам щось не те прописали....
У моїх дітей було дуже давно, захворіли від кошенятка. Ще й літом.
Так от, в сина пару штук на голові, багато на тілі, дочка вся обсипана, і це все ми вилікували за 4 чи 5 тижнів. В нас була чітка погодинна схема, нажаль вже не маю записів( Але і на голові зійшло, і на тілах. Всі зішкріби були чисті за місяць.
Ми ці посіви робили 3 рази, і вже на третій в того, в кого на голові, були чисті.
Це був пі....ц, але я розуміла, що тільки чітка дисципліна і контроль поможе.
Вимагайте нормальне лікування (в нас були таблетки в сина, бо на голові, і пару різних мазей поетапно щоразу) і робіть все чітко по годинам, тоді буде результат.
Здоров´ячка дитині!
автор Ms. Искренность • 22 мая 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
дякую Вам
автор Ms. Искренность • 22 мая 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Здоров´ячка дитині!
Ох, буває і по року лікуються. залежить від організму і від виду гриба((
автор Ms. Искренность • 22 мая 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Здоров´ячка дитині!
а ви пили Грізеофульвін? дитину стригли?
LoveYouOrNot• 22 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
Мікроспорія
LoveYouOrNot• 22 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
Пили.
Наче зробили зачіску де по бокам вистрижено, а верх цілий. Так співпало, що очаги були в бокових частинах.
Це так давно було, що прям нюансів не памʼятаю. До цього разу я навіть не знала що це така страшна хвороба і що гарний ззовні котик може наробити таких проблем. Тепер ми не рухаємо ні котів, ні собак)))