Аноним_• 21 мая 2023
У кого редкие, тонкие волосы, какую носите причёску?
Когда волос действительно мало. Есть ещё такие счастливицы?)) Какая у вас длина, как укладываете? И как ухаживаете?
Гл. Амурная• 21 мая 2023
Моя подружка таке волосся носить розплетеним, дайсоном вкладає кожного разу, лаком бризкає. Все це має вигляд красивої і акуратної хвилі, ефект густого волосся. Ніхто навіть не здогадується що в неї мишинний хвіст. Але це труд
А вот недавно• 21 мая 2023
Каре/боб средней длины с вариациями: иногда ровный срез, иногда градуированное, иногда приподнятый затылок или вообще асимметричная длина.
Аноним_
• 21 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Хвіст в калачик завернутий.щоб менш помітно було ця срамота
Точно срамота
Аноним_
• 21 мая 2023
Ответ дляГл. Амурная
А довжина яка?
Шукаю стакан• 21 мая 2023
Не навчилася вкладати (((( тому довжина трохи нижче підборіддя, щоб в хвіст можна було зібрати
Гл. Амурная• 21 мая 2023
Ответ дляАноним_
А довжина яка?
Трохи нижче плечей, вигляд дуже жіночий
Аноним_
• 21 мая 2023
Ответ дляГл. Амурная
Трохи нижче плечей, вигляд дуже жіночий
То подруга ваша з руками з правильного місця))) я теж мрію так навчитись, але дайсон то занадто для мене. А звичайним феном...
Бокс-орун• 21 мая 2023
Ответ дляШукаю стакан
Аналогично
Гл. Амурная• 21 мая 2023
Ответ дляАноним_
Я Вам більше скажу, це займає стільки часу, навіть з правильними руками! Колись була з нею у відрядженні і жили в одному номері готелю, то попасти з ранку до ванної кімнати був той ще квест😂
Але вона при посаді і мусть мати відповідний вигляд.
Аноним_
• 21 мая 2023
Ответ дляГл. Амурная
І я мушу. Але руки з дупи
Гл. Амурная• 21 мая 2023
Ответ дляАноним_
І я мушу. Але руки з дупи
Практикуйтеся, не святі ж горщики обжигали😉
Це дійсно красиво - охайна жіноча зачіска. Ще в неї купа маленьких заколок-невидимок, іноді підколює волосся з одного боку чи з обох, коли повністю розпущене волосся недоречно по протоколу
Яйцеголовая• 21 мая 2023
А мне каре на таких волосах смотрится убого и как-то дёшево.
Лучше волосы до плеч и собирать их в разных вариантах
Тихомандражная• 21 мая 2023
Каре, боб-каре. Але мені нормально стригти його вміє одна майстер, що без зитиз укладок воно лежить, просто феном на круглу щітку пілсушую. Пару разів були спроби постригтися в інших - влше не ризикую.
Треба знайти хорошого майстра і все. Моя часом ще мені експериментую то з довжиною, то з чубчиком, то без, то я прошу асиметрію сильну. Але база одна, хоча візуально наче зачіски міняю
Тихомандражная• 21 мая 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Каскад много лет
Ви, певно, наскільки буває тонке волосся. Там немає з чого каскад стригти, воно світитиметься наскрізь
Бабо-лебідка• 21 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
А. Наверное поспешила с ответом . Всегда считала что моих волос мало. Волосы тонкие, но не светится ничего, да..
Царевна_несушка• 21 мая 2023
Чуть ниже плеч. Хожу с хвостом или с распущеными. Крашу аиртач. Создает хоть немного эффект объема
А вот недавно• 21 мая 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Волосы до плеч по сути и есть каре. И какие разные варианты их собирания? Хвостик или крабик? 😀
Яйцеголовая• 21 мая 2023
Ответ дляА вот недавно
Погуглите и посмотрите сколько есть очень красивых вариантов ’хвостиков и крабиков’ 😀
Копирайторша• 21 мая 2023
В мене до попи. Тоненькі, але довгі. Нема обʼєму, то є хоч довжина. Роблю легеньку косичку, потім розплітаю і є хоч якийсь обʼєм. Мені каре б точно не підійшло
ДлинноНожка• 21 мая 2023
Ответ дляМой_ужин
В мене ось така стрижка. Сушу просто феном (без браша)
Гарно, але це не тонке рідке волосся