Девочки, скажите, кто-то самостоятельно забирал свои деньги у "обидчиков"?
ездили в гости?
сейчас такая ситуация. нужен совет
ездили в гости?
сейчас такая ситуация. нужен совет
Веселая моль• 09 февраля 2014
я у одного вибила в телефонному режімі. За той день, що він з’явився в мережі зробила йому 116 дзвінків і він здався, взяв трубку. Тоді я і сказала, що написала заяву в міліцію і щоб він чекав повістку. за хвилин 40 гроші мені повернули
Ответ дляВеселая моль
да здесь так не катит((