Николь1986• 21 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Стыдно сказать, но тоже ждала.
Уже привыкла, что ночью кошмарят(
Это пипец, вместо того, чтоб поспать впервые за май, прокрутилась всю ночь, теребонькала тот моб несчастный, карта, тг. Боялась проспать тревогу. Пипец. Суки, чтоб им так всю жизнь
Kupiryukzak• 21 мая 2023
Ответ дляmamaМия
Із суботи на неділю ніколи не буває. Пора вже графік орків вивчити )
На минулому тижні було
У нас на правому зрання було чути дещо, але коли прокинулася, зрозуміла, що літачки та два рази вертоліт.
І ще якесь падло мчало без глушника, то теж здригнулася. Коли вже їх почнуть штрафувати?! Ми хоч далеко в дворах, але все одно чутно, особливо вранці чи вночі. Як ти бідним мешканцям будинків, що над дорогою, я собі навіть уявити не можу(((
kirpichenko• 21 мая 2023
Ответ дляmamaМия
Они суки, когда людям на работу вставать,смотрю кошмарят.
kirpichenko• 21 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Сестра
kirpichenko• 21 мая 2023
Ответ дляkris_lynx
У меня уже какой-то рефлекс не спать до 4 утра, даже если нет тревоги. Тоже слышала какие-то бахи на левом ночью
Точно что рефлекс не спать. Я левый,но вроде ничего не слышала,хотя окна открыты и я у окна лежала.
kirpichenko• 21 мая 2023
Ответ дляHeksa
У нас теж ганяють на мотиках молодняк,я теж у дворах,а ті хто при дорозі то капець як їм. Хочеться вийти і прибити тим мотиком