40ка• 21 мая 2023

Чи можна в 39 носити сучасний одяг?

Мається на увазі все таке максимально комфортне, трохи широковате, на кросах або з низькими підборами і таке інше.
Манікюр тільки нейтральний, короткий, прості зачіски, простий мейк або взагалі без нього.
Просто мої ровесниці навпаки стараються максимально фарбувтися, обтислий одяг, коротке.
Так, вигядають як такі вже жіночки. Типу правильні, а як інакше?
А той стиль, який описала, у нас носять тільки старшокласники.
Ну їм можна, молодь. А я в 39 буду вже ніби як стараюсь косити під молодь.
А це старить візуально.
Така от ніби проблема. Як можна знайти баланс?
Давайте відволічемся від великої політики, все одно нашої думки ніхто не питав )))
TaFo• 21 мая 2023
у меня ровесники не одеваются как ваши тетки. мне 46.
тренды можно использовать грамотно).
Вэнди Стар• 21 мая 2023
нет, ни в коем случае, запрещено и ООН , G7 и содружеством азиатских стран
Odilie• 21 мая 2023
В 39 лет пора жить так, как комфортно. Кому-то с хвостиком и без мейка, кому-то с укладкой и гримом.
Дресса• 21 мая 2023
Мне 44. Основной стиль спортшик. Укороченные штанишки, футболки бочонки, жакеты, пиджаки. Минимум косметики, тон, брови и губы натуральных цветов. Я так выгляжу моложе
coloritka• 21 мая 2023
Мені 43. Ношу, що хочеться
Кроси і кеди під все практично))
Mammoth• 21 мая 2023
Мені 40, і все моє оточення - це те, що ви описали у перших реченнях) Як це відбувається взагалі? Дивишся у паспорт і думаєш: ну всьо, час фарбуватися і обтискатися?)
автор 40ка • 21 мая 2023
Ответ дляOdilie
От тут дозвоьте засумніватися, що носити мейк це комфортно.
Я хоч і більше з голим обличчям, але всю ту кухню знаю, як треба старатися, щоб з мейком вигядати гарно.
Там точно не про комфорт
zmeika• 21 мая 2023
А чому мейк це дискомфорто?
jannjann77• 21 мая 2023
Не-не, низзя, ни в коем случае! Вы ещё молодые!
Это нам , старичкам , никто не указ - шо хотим, то и творим.
автор 40ка • 21 мая 2023
Ответ дляMammoth
Чомусь вважається і я таке часто зустрічала в порадах, що вже за 35 треба вдягатися максимально жіночно.
І от саме так багато розуміють жіночність.
Обтисле, підбори...
Odilie• 21 мая 2023
Ответ для40ка
Там точно не про комфорт
Если человек так лучше себя чувствует, то хоть в три слоя может обмазаться. Это их выбор и решение.
Odilie• 21 мая 2023
Ответ дляzmeika
А чому мейк це дискомфорто?
Автор так решила)
Юлия_Юлия-2175• 21 мая 2023
Можна і потрібно. Але від типажу залежить, модні речі не завжди усім молодим ідуть (комусь не іде широке, комусь висока чи низька посадка джинсів і т.д.).
ksusha1155• 21 мая 2023
Мені 40, джинси широоокі, біла сорочка льон або майка, тапки дідулі, нігті нюд, блонда.. можна не можна, мені пофігу, я не питаю нікого. Можу і в платті на шпильках. Ніяких обмежень. Життя моє.
Найкраща• 21 мая 2023
Молодь як раз не ходить із короткими недовгими нігтями. В них яскраві довгі.
Мешкувате вбрання і кроси майже у всіх людей, без виключення.
Простий мейк або без- теж майже на кожній.
В якій саме країні ви живете, що будете в цьому відокремлюватись?
Der_Natali• 21 мая 2023
Мені 38,я інколи фабуюсь.Тон,туш та помада.Зачіска багато років каре.Різні варіанти -але мені так зручно .Взуття-лофери,кросівки та кеди.Каблуків немає вже років 5.Навіть на вихід.Брюки -сучасна класика обо кежуал.Є спортивні і легінси.Але то дитину в садок завести або побігати швидко по справах.Джинси мені дуже личат ь можні широкі.Ношу їх.Футболки -різні.Під легінси- оверсайз.Під брюки або спідниці(міді)- більш спокійні та класичні.Але знову ж таки-особоливості фігури.
Звичайно,як підліток я не вдягнусь.Але у все ’нарядне’ -то теж ні.Я киянка,всі мої подруги виглядають плюс мінус однаково. Таких як Ви описали інколи бачу. Реагую,звичайно,так як доволі нетипова картинка.Але це право кожного виглядати так як він хоче
Афри• 21 мая 2023
Мне 44 и как и большинство моих знакомых и подруг моего возраста все одеваются одинаково - джинсы, кроссовки и футболки. Летом шорты, льняные штаны и футболки или рубашки и иногда ещё ненавистные на советчице ’бабские’ платья в мелкий цветочек
Тех кто одевается как вы описали я вообще никого не знаю.
Kusalochka• 21 мая 2023
Боже, почему я в 37 считаю себя очень молодой, а Вы всего на 2 года старше и такие мысли
Jul_L• 21 мая 2023
Ответ для40ка
Там точно не про комфорт
Если руки растут из плечей, никаких особых стараний для мейка не нужно. Ходите так, как Вам удобно. Зачем подстраиваться под других?
Линда• 21 мая 2023
Ответ для40ка
Там точно не про комфорт
Ви вже бабка, бо вам є діло до інших.
Купіть мішок насіння.
автор 40ка • 21 мая 2023
Ответ дляKusalochka
Головне, щоб відображення в люстерку і паспорт були з вами згідні
Kusalochka• 21 мая 2023
Ответ для40ка
В каком смысле? В моем окружение люди нашего возраста- это молодые люди. Я не знаю, что Вы себе такое придумали и зачем?
vinika• 21 мая 2023
Ответ для40ка
Обтисле, підбори...
Всему свое место и время. Странно придти в ресторан в спортивках как и на рынок в платье и на каблуках
Чай с мясом• 21 мая 2023
Ношу балахонисті футболки з яскравими неформальними принтами чи навіть мультяшні, кєди, яскраві шкарпетки, купу фенєчок на руці, яскраву бананку чи рюкзак. Нігті тільки світлий лак, малюю вії, нюдові тіні, нюдовий блиск на губи.
Мені 39, статура підліткова, і я буду так продовжувати, бо це - моя суть, хуліганістий стиль)) . Але ніколи не почувала себе органічно в класичному одязі, хоча на інших можу любуватися, для себе обрала молодіжний і в цьому віці, мені кльово)
Живанши• 21 мая 2023
Я одеваюсь в обтяжку, потому что не хочу прятать свою красивую фигуру, это моя изюминка ☺️
Green14• 21 мая 2023
Дивно в 40 мати сумніви щодо власного стилю і сумніватись в собі через оцінку інших. Дивно не знати, що різний одяг підходить для різних подій. Що ви робили 40 років? 😀
Марфа-Краса• 21 мая 2023
Дивні Ви дуже. В 39 ще молоді люди, одягаються по моді і щоб зручно було.
Якщо фігура дозволяє, то чому ні?
MarselDomini• 21 мая 2023
И можно, и нужно носить современные, качественные вещи. И с чего вы взяли, что модно только широкое, небрежное и мешковатое? Разные стили, разные вещи, выбор огромен.
автор 40ка • 21 мая 2023
Ответ дляMarselDomini
З 2013 року регуярно сиділа в інтернеті і знаю, як сильно змцнилося в моді, фільмах, уявленнях людей про життя.
Те, що в нульових вважалося вічною класикою, безбожно викинуте на смітник моди.
І це не тільки про одяг
автор 40ка • 21 мая 2023
Ответ дляGreen14
Вам дуже приємно писати про мене, що мені 40, хоча я ясно написаа, що мені 39.
У мене була колись дуже заздрісна однокурсниця, яка теж постійно в розмовах набавляла мені років
Так що ваш тролінг занадто жирний