Намазюкана нішою• 21 мая 2023

Іспанія. Порадьте готель на кінець червня

Всім добра☀️
Порадьте, будь ласка, де відпочити в Іспанії з підлітком (дівчинка) в кінці червня, щоб і море тепле, готель гарний, їжа хороша... А ще хочемо на екскурсії поїздити. Їдемо вперше, тому нічого не знаємо там. Дуже вдячна за коментарі 😊
Мальдивирую• 21 мая 2023
Оберіть куди саме вам хочеться, який регіон, яке місто, і подивіться готель на букінгу, їх там мільйони

Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 мая 2023
Нижче тема не ваша про Санта Сусанну? Там порадила класний готель Аква хотел аквамарина, станція електрички поруч. Зручно кататися )
spain2406• 21 мая 2023
Рекомендую готель H10 Mediterranean Village, біля Салоу. Напроти готеля офіс Bus Plana. Квитки у всі боки, організація поїздок, дівчата в тому числі говорять російською, якщо ви не говорите англійською або іспанською, тому ви зможете все розпитати. Ми були з сином 7 років, тиждень на початку травня, готель гарний, сніданок вечерю я брала, харчування чудове, почитайте відгуки на букінгу. Їздили в Барселону, Портавентуру, також поїздили по містечкам Коста Дорада вздовж убережжя. В це місце я би повернулася
автор Намазюкана нішою • 21 мая 2023
Ответ дляМальдивирую
Дякую, гляну так ще, як ви кажете
автор Намазюкана нішою • 21 мая 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні, не моя. Дякую. Гляну цей готель 🏨
автор Намазюкана нішою • 21 мая 2023
Ответ дляspain2406
Ооо, дуже дякую, гляну цей готель 😊
А ви їздили на екскурсії своїми силами і маршрутом чи там є хтось, хто організовує поїздку?