Червона рута• 21 мая 2023
Отель в Испании. Санта Сусанна. Посоветуйте кто был. С ребёнком
Червона рута
• 21 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
Були в Аква хотел Аквамаріна, дуже задоволені
Спасибо. Вы брали полный пансион? Куда ездили?
Психологічка• 21 мая 2023
Ответ дляЧервона рута
Ми брали 2-разове харчування. Можна міняти обід на вечерю і навпаки. Харчування чудове, морепродукти, овочі, фрукти, мʼясо, випічка. Все смачне. Cava на сніданок )
До станції на Барселону близько, їздили кілька разів. Біля готелю Tahiti причал - кораблик до Тосса де Мар. Теж рекомендую туди - гарне містечко. Були в Монсеррат ще.
Пляж в Санта Сусанні широченний, лежаки не брали ніколи, бо вони далеко від води. Недалеко від готелю маркети Керіфур і Лідл. За хамончиком та ігристим по 2 євро ходили )
Червона рута
• 21 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
Дякую. А летели до Жироны или Барселоны?
Психологічка• 21 мая 2023
Ответ дляЧервона рута
До Барселони