Може ще третю?• 21 мая 2023
Чи зручні такі сандалі crocs?
Шукаю сандалі для доньки, щоб гратися на майданчику/в піску. Щось окрім кроксів, нічого не можу знайти.
Можливо хтось підкаже, чи зручна така модель ? Чи краще обрати крокси-сандалі з відкритим носком, щоб легші були ?
жижифреймут• 21 мая 2023
У меня похожие взрослые, только не блестящие и без фруктов. Трут сзади ногу( очень неудачная модель
Може ще третю?
• 21 мая 2023
Ответ дляЯниЯ
У нас другие сандали,
Эти мне не нравятся совсем.
А які у Вас ?
Може ще третю?
• 21 мая 2023
Ответ дляжижифреймут
Дякую за відповідь
Тріль підпільний• 21 мая 2023
Мне тоже кажется, что лучше классические кроксы. Они удобные. На них можно прицепить джебитсы, которые нравятся дочке
Безсовісна кума• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Взагалі все взуття від крокс повинні бути зручні. Але такі колхозні сандалі я би купила тільки якщо б дитина дуже захотіла. Чому ви не хочете взяти звичайні крокси крогі? Вони і краще виглядають, і зручно точно буде
Зовсім не всі кроки зручні
Фантазерша• 21 мая 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Забула фото)
Моя малявка такі мильнички один рік носила не знімаючи, настільки їй були зручні,тільки в них.памятаю навіть були запрошені на весілля до ресторану, вона ні на які інші не погодилася .