Грушки-яблочки• 21 мая 2023
Как я из «троешницы» доросла до отдела разработок в хай тех
Навеяно темой о плохом аттестате. В школе я училась средне, много троек в аттестате. Предметы типа право, история, укр язык и литература, биология- вообще не интересовали. По точным наукам хорошие оценки. В университете экономики опять же хорошие оценки по точным наукам. После универа устроилась в большую хай тех компанию, начальный уровень. Потом продвигалась внутри компании, прошла много курсов, изучила продукт и сейчас я в отделе разработки. Работаю с мужчинами у которых phd по физике, математике. Выпускники лучших универов в мире. Я архитектор процессов по работе с опасными газами в сфере литографии, производим самые высоко технологичные установки в мире. Короче, это все к тому что оценки в аттестате это не показатель.
Грушки-яблочки
• 21 мая 2023
Ответ дляДуб береза
А як Ви потрапили в цю компанію ? Цікаво, як працюється, які умови, що не подобається/подобається? Завжди хотіла працювати у великій міжнародній компанії але зрозуміла це вже запізно.
Всё нравится- зарплата, карьерные возможности, учеба за счет компании. 40 дней отпуска, скидки для мотрудников в разных местах🙂
Нематрьошка• 21 мая 2023
Я можливо пропустила відповідь . Давайте повернемося до школи та предметів. )
Якщо ваш син вирішить, що йому всі предмети є не цікавими . Які будуть ваші дії?
Нематрьошка• 21 мая 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну я рада за автора, если это правда.
Почему нет?
Таких историй валом. Правда чаще через постель.
Так как вы туда попали, автор?
Что с английским? Это не точная наука, а знать нужно обязательно.
Почему нет?
Так как вы туда попали, автор?
Розробка через ліжко?) Ні, зазвичай там на інтерв´ю ще той секс . Але виключно в абстрактному розумінні)
Дуб береза• 21 мая 2023
Ответ дляНематрьошка
Мій син вирішив, що хімія і біологія, це не його, та й вивчити на хорошому рівні під час карантинів ці предмети досить не просто, розуміючи, що ці предмети не будуть головними в обраному напрямку, тому зосередився максимально на математиці, англійській і т.д. Але здавав пробний тест Toefl і сказав, що саме знання з хімії та біології таки стали в нагоді.
Грушки-яблочки
• 21 мая 2023
Ответ дляСтефанія
У мене є мерч AWS , Snowflake, Azure - але це не означає, що я там працюю ))
Але повернемося до початку, що ви намагаєтеся довести? Що людина, у якої були 3 з біології та історії стала інженером? То, власне, не особливо дивує
але і захоплення не викликає
В asml синий бейдж это сотрудники компании, гостевой у нас серый.
Да, хочу доказать что тройки по некоторым предметам- не приговор
Правильно_Валерчик• 21 мая 2023
Ответ дляНематрьошка
Я не мала на увазі айті-сектор, говорячи про ліжко. ))
Грушки-яблочки
• 21 мая 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Разработка бывает не только в IT. Но все равно через постель нереально попасть
Стефанія• 21 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
’по деяким’ - не проблема, а 2-ки по УСІМ предметам - катастрофа
Правильно_Валерчик• 21 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Так як ви туди попали, розкажіть.
Грушки-яблочки
• 21 мая 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну я рада за автора, если это правда.
Почему нет?
Так как вы туда попали, автор?
Почему нет?
Так как вы туда попали, автор?
Попала без связей, английский конечно же пришлось выучить
Грушки-яблочки
• 21 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Я тоже сдавала эти тесты, темы бывают очень разнообразные. Но глубоких знаний по химии и биологии там точно не нужно. Согласна, общие знание по всем школьным предметам нужны, не обязательно «на отлично»
Грушки-яблочки
• 21 мая 2023
Ответ дляНематрьошка
Точно будут предметы которые ему нравятся чуть больше остальных, буду развивать в направлении которое ему хоть немножко интересны.
Нематрьошка• 22 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну ясно.. айті то ж люди, всі решта то непотріб кому й 15 тисяч вистачить.
Ну до чого тут це?
Нематрьошка• 22 мая 2023
Ответ дляЙцфыяч
Та ні до чого.. так, думки вголос.
Звісно не приємно. Особливо коли по важливості та навантаженню робота значно важча, а зп при цьому нижче в рази(
Ответ дляНематрьошка
Ну до чого тут це?
Знаєте, коли я недовгий час працювала в США в музеї, я була здивована тим що люди в США маючи навіть «непрестижну» по міркам України професію- Бібліотекар, працівник музею, працівник пошти - вони всі можуть дозволити собі базові речі :придбати житло, машину, поїхати в подорож… чому в нас так люди принижені, чому айтішнік рахується цінніший (по зарплаті) ніж працівник музею,а вони ж теж потрібні!! Це дуже засмучює, чесно кажучи. Без претензій до айтішників якщо що