Мрію про космос• 21 мая 2023

Хто розбирається у вудках?

Для морської і прісної рибалки вони чимось кардинально відрізняються? Чи є універсальні варіанти , якщо купувати просто для любителя інколи її потримати
Матусік• 21 мая 2023
Спінінг універсальна штука, вудка для тихої води більше
Хоча всякі є
автор Мрію про космос • 21 мая 2023
Ответ дляМатусік
Хоча всякі є
А для моря, океану ? Мені треба універсальний не дуже дорогий подарунок
Матусік• 21 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
Спінінги в принципі не бувають дешевими
Якщо потрібно зекономити, то краще карбонову вудку, але враховувати на яку рибу, бо те що на карасика, на коропа не піде, тим більше на океанічну рибу
Кіна не буде• 21 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
якщо проф рибаку то подаріть сертифікат від спеціалізованого магазину він сам обере.
Пліткарка• 21 мая 2023
Где ваш рыбак чаще бывает? На морях или речках/озёрах? Там же разная рыба (вес, размер), соответственно и снасть отличается. Пойдите в рыболовный магазин, если есть возможность, там все посоветуют.
автор Мрію про космос • 21 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
Ні, просто любитель, який не часто рибалить
автор Мрію про космос • 21 мая 2023
Ответ дляПліткарка
Взагалі рідко буває , якийсь короп, форель, дорадо максимум
Мао_Мяо• 21 мая 2023
Підтримую про спінінг, але там катушка дофіга коштує та й взагі є ствльки ньюансів, саму тростину тре вибирати на вагу рибу, яку плануєте ловити.
Купить сертивікат флагман як варіант.
Якщо ні то йдіть в цей магазин вам на ваш бюджет зберуть закидушку для карасиків та не будете мучатись
Ромашкинная• 21 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
С лодки или берега? Хищная рыба?
Спиннинг с катушкой? Или просто спининг.
Рыбаки обычно знают, что хотят. Угадать трудно
Мао_Мяо• 21 мая 2023
Короп це одна оснастка, форель зовсім інша! Там кормухи там пірьїнки, ох ви назомавляєте))
Пліткарка• 21 мая 2023
Универсально можно посмотреть типа спининга, на него можно и карася/карпа ловить на реках или ставках, на хищника типа щуки, и также можно на море типа пеленгаса/кефали. Но кроме удочки для разной рыбалки нужны еще всякие приспособления - пружины, воблеры и прочее.
автор Мрію про космос • 21 мая 2023
Ответ дляРомашкинная
С лодки или берега? Хищная рыба?
З берега. Рибак це занадто голосно сказано, люблять з сином інколи щось там позакилати, інколи зловлять , інколи - ні
Матусік• 21 мая 2023
Автор, от якщо силіконові рибки потрібно, ото я Вам можу допомогти вгодити і по гарній ціні, напряму від виробника.
Вони поки мало відомі в Україні, але поціновувачі кажуть що на рівні дорогих фірмових.
Пс, не реклама собі там беремо
Хоча я люблю найбільше ловити карасиків)
Ромашкинная• 21 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
В рыбацком думаю Вам бы посоветовали по описанию, что взять) там же катушек десятки
Ромашкинная• 21 мая 2023
По спинингу это быстрый или средне-быстрый не более 2 .5 м наверное
автор Мрію про космос • 21 мая 2023
Ответ дляРомашкинная
Я за кордоном , на рибальську тематику взагалі не вмію спілкуватися, планую замовити з сайту по опису і просто забрати в магазині
english book• 21 мая 2023
Я жінка та дочка рибаків. Сама полюбляю рибалити)) . Але я сама обираю довго й нудно що мені треба. Ще й в магазині в руках потримаю. Тому була б незадоволена, щоб мені подарували щось, без моєї згоди).