Так точно!• 21 мая 2023

Порадьте книги про «правильні» відносини

Не вмію будувати адекватні відносини. Поринаю з головою в людину, її оточення, а як розходимось залишаюсь ні з чим.
Реанимация• 21 мая 2023
Не бывает в жизни абсолютной правильности и не правильности.жизнь научит
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ дляРеанимация
Не вчить. Хочу прочитати якісь книги, аби зрозуміти на яких етапах та які я вчиняю помилки.
euhunter• 21 мая 2023
Книги Элизабет Гилберт. Можете начать с Есть, молиться, любить и Город женщин. А вообще у нее все очень разные и про женщин.
Госпожа Белладонна• 21 мая 2023
Г. Берендт ’Вы просто ему не нравитесь’. Как только моя дочь подрастёт, заставлю её прочитать.
Реанимация• 21 мая 2023
Ответ дляТак точно!
На этапе когда вы переступаете через себя,и отношения перестают приносить вам радость
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую.
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую)
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ дляРеанимация
Такого не було. Мені в задоволення відносини були на всіх етапах.
Gvenna• 21 мая 2023
Жінка, яка кохає до нестями
Люби без ілюзій
Купи собі той довбаний букет (це більше про відносини з собою).

Читайте, авторе. Не треба в них пірнати з головою ..бо то біда.
euhunter• 21 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ой, прикольно, начало втягивает. Мне не надо особо, но почитаю, спасибо!
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ дляGvenna
Жінка, яка кохає до нестями
Люби без ілюзій

Дякую. Сама розумію, що це неправильно. Але вже двічі стала на граблі.
Оце фіфа• 21 мая 2023
Забити на відносини. Займатися собою.
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ дляОце фіфа
Забити на відносини. Займатися собою.
Ну так я займаюсь, але сходила на побачення. Мені подобається людина і я не хочу на початковому етапі, щоб все пішло, як в минулі рази.
маминаБубочка• 21 мая 2023
Пару книг могу посоветовать.
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ длямаминаБубочка
Пару книг могу посоветовать.
Дякую
Ангелок з ріжками• 21 мая 2023
Ответ длямаминаБубочка
Пару книг могу посоветовать.
а для мужчины актуальны?
Оце фіфа• 21 мая 2023
Ответ дляТак точно!
Я маю на увазі не ходити на побачення зовсім. Закрийте цю тему на пару років та пізнавайте себе. Як людина може сподобатись- ви його не знаєте. Тому всі «етапи» будуть по повторюватись по колу. Не гайте час.
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ дляОце фіфа
Так життя одне. Нащо мені пару років бути самій? Суто самотність мені не вирішить мої проблеми побудови стосунків.
Мої всі відносини закінчувались по-різному(тут немає схожого нічого), просто моя прив’язаність до людей була занадто сильною.
Оце фіфа• 21 мая 2023
Ответ дляТак точно!
Ви не розумієте, що я вам пишу. Ви юна ще дуже? Ви не самотня будете, у вас буде розкіш бути собою. Ви ще цього не зрозуміли. Це і є в корені «проблеми побудови стосунків». Ви не стала сама собою.
Чому ви панічно думаєте, що стосунки це найважливіше і їх треба «будувати» як прораб? Це не так.
автор Так точно! • 21 мая 2023
Ответ дляОце фіфа
33. Так я не шукаю відносини, не сиджу на сайтах знайомств. Якщо мені зустрілась людина в житті, яка подобається, то чого відшивати?
Минулі відносини закінчились півтора роки тому. Ходила до психолога. Їх питання закрили, але мої помилки мені психолог адекватно не пояснив та проблему ми не виявили.
Оце фіфа• 21 мая 2023
Ответ дляТак точно!
Деякі речі психологу не етично вам прямо сказати. Йому потрібні гроші та репутація. Тому існує цей форум. Проблема звісно в вас.
маминаБубочка• 21 мая 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
а для мужчины актуальны?
Да.
Gvenna• 21 мая 2023
Ответ дляОце фіфа
І дрочити два роки?
Та ну. Вона ж не пенсіонерка. Нащо собі відмовляти у нормальному сексі.