Фея_3уровень• 21 мая 2023
Хто добирався з Києва до Праги поїздом Київ-Прага з пересадкою в Перемишлі?
На якому сайті купували квитки і яка ціна виходить?
Фея_3уровень
• 21 мая 2023
Ответ дляSo_so
Ви їздили так?Я не можу зрозуміти,це ціна квитка тільки до Перемишля,а потім в Перемишлі купувати далі в Прагу,чи в цю ціну входить зразу два квитки на два потяги?
Некомильфо• 21 мая 2023
Я бы не покупала билеты заранее.
На днях ехали с Польши в Украину, польский поезд опоздал на 2 часа просто так, очень медленно ехал, мы не успели на украинский поезд((
Ехали автобусом до Львова
Фея_3уровень
• 21 мая 2023
Ответ дляSo_so
Ехала. Всё входит в цену. Билетов 2 входит.
два потяги зі спальними місцями,чи з Перемишля до Праги сидячі? бо на сайті показує начебто так
Ответ дляНекомильфо
Я бы не покупала билеты заранее.
Ехали автобусом до Львова
На тому єдиному квитку вказано, що у разі запізнення вони пропонують вам інший час або компенсують грошима. Ви щось від них вимагали з цього?
Некомильфо• 21 мая 2023
Ответ дляGleva
Да, просили вернуть нам деньги.
Они отморозились и сказали, что ничего не вернут, поезд якобы опоздал не по их вине
Ответ дляНекомильфо
Да, просили вернуть нам деньги.
Ото відморозилися))) я б це так не лишала.
якось наш потяг під вечір збив лося, ми не встигали на пересадку на інший, то нас на ніч поселили в цьому проміжному місті в класний готель зі сніданком. Але то була Франція
Фея_3уровень
• 21 мая 2023
Ответ дляSo_so
Из Киева идёт интерсити, никогда не встречала у них спальных вагонов. Из Перемышля в поезде есть купе и есть сидячие места, можно купить что нравится.
Тобто я бронюю спальні місця вже на потяг Перемишль-Прага? А з Киева в любому випадку будуть сидячі?
Я щось там позібратись не можу,бронюються місця тільки одні,я думала що вони дублюються зразу на інший потяг
Баба_Воля• 21 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
Я бы не покупала билеты заранее.
Ехали автобусом до Львова
Наш тоже опоздал на 3 часа польский.
Баба_Воля• 21 мая 2023
Ответ дляGleva
Празький може і чекає, але автор того посту писала про те, що не чекав інтерсіті
Так, коли я їхала інтерсіті не чекав. Але в мене були окремо квитки з Праги в Пшемисль нічний лежачий купе і окремо на 13 з пшемисля в Київ лежачий. Бо я була, вагітна 6 місяць, бабуся і дитина школяр. Хотіли прилягти.
Баба_Воля• 21 мая 2023
Ответ дляФея_3уровень
Так, з до Києва сидячі. А по Європі можна купе.
Фея_3уровень
• 21 мая 2023
Ответ дляБаба_Воля
А де тоді бронювати на сайті на Інтерсіті З Києва до Перемишля? Там бронюються тільки одні.Чи в Інтерсіті куди сядеш?Просто квиток з відкритим місцем?
Ответ дляФея_3уровень
Вибір місця йде тільки на Перемишль Прага і квитки одразу вам приходять. Київ Перемишль Укрзалізниця сама вам вибирає місця, вони будуть вказані в квитках, які прийдуть на пошту впритул до потяга
Пошукайте тут, через день питають про цей потяг, я вже скоро втомлюся це писати
Баба_Воля• 21 мая 2023
Якщо не заморочуватися і підходить по Україні інтерсіті сидячи, то на сайті, що в першому коменті писати ’Київ Прага’. І воно виб´є або 1 клас +всі сидячі) або спальний (сидячи по Україні і купе по Європі). Місце по Європі приходить одразу, а по Україні приходить номер місця за добу до відправлення.
Фея_3уровень
• 21 мая 2023
Ответ дляGleva
Фея_3уровень
• 21 мая 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ответ дляФея_3уровень
Да. На интерсити Вы места выбрать не можете, система сама Вас посадит. А региоджет выбираете. Билеты на региоджет сразу придут на почту, а на интерсити за пару дней до поезда.
Фея_3уровень
• 22 мая 2023
Ответ дляSo_so
В моїй хаті моя правда• 22 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
Я бы не покупала билеты заранее.
Ехали автобусом до Львова
Київ-Прага чекає завжди. Це одна поїздка, а поїздів дві шТуки виключно через різний розмір колії.
В моїй хаті моя правда• 22 мая 2023
Ответ дляGleva
Празький чекає, бо це одна поїздка. А там не чекали, бо це різні поїздки.