Тихомандражная• 22 мая 2023
А до вас гарно відносяться друзі та знайомі вашого чоловіка?
Постійно один і той же сценарій. Я заважаю їм, бо вимагаю від чоловіка побути з дітьми на вихідних, а не теревенити з друзями. Вони приходять до нас додому (приватний будинок), починають забирати купу його часу, то поможи, то відвези, а те, а се. Він кидає все і допомагає їм, а потім повертається і займається то машиною, то ремонтом. Я взагалі не відпочиваю, дивлюсь за дітьми, хатня робота, готовка. Хочеться сісти в машину і поїхати геть, нехай побуде пару днів і повариться у тому всьому. Але дітей жалко :( А я не витримую, мої потреби на 10му місці.
Несу пургу• 22 мая 2023
Вы что, вообще, мужу не доверяете? Почему детей жалко? Он их что, голодом заморит?) Или вы о навсегда?..
Телефон Рубика• 22 мая 2023
Нормально относятся, правда, вашу ситуацию я представить не могу, чтобы ко мне домой люди просто так без приглашения приходили
Тримбулька• 22 мая 2023
Він певно ще молоденький у вас), з віком розставить правильно пріоритети. Мій по молодості теж був друзяка гарний всім, але зараз змінився, подорослішав і порозумнішав
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 мая 2023
Дуже добре відносяться і друзі і родина і знайомі, всі мене обожнюють, але я реально класна.
Дітьми чоловік займається, це ніяк не заважає спілкуванню з друзями
Мрію про пончик• 22 мая 2023
Вот по этой же причине,в следующем месяце лечу отдыхать одна ( только на неделю) пусть варится в этом сам ,мой тоже такой добряк помогать всем этим друзьям ,поэтому ,с двумя детьми у него не особо времени останется на друзей .
Тихомандражная
• 22 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
Тому що він не догляне нормально, я вже їздила на день у справах, обід дітям не дав, менша бігає укакана холодна.
неДоПриличий• 22 мая 2023
Чхаю на всех , ругаюсь , если что не по-моему могу и послать .. квартира моя )) если чо ..
друзья должны свои проблемы решать сами .
Мрію про пончик• 22 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
Тренируйте чаще,мой уже умеет слабенькую косичку заплетать ,печальную,но умеет
Несу пургу• 22 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
… извините, но не покормить и бегать в какашках, папе сколько, 5?… или вы его баюкаете сильно?
Тихомандражная
• 22 мая 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Отак заходять у двір і до нього по справах, стали теревенять годину, то один зайшов, то другий. Це дача, усі всіх знають.
Тримбулька• 22 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
Так а друзі тут при чому, що він такий собі татко
Тихомандражная
• 22 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Друзі до цього не мають відношення. Але я для них те стерво, яке їм постійно заважає тусити у мого чоловіка. Коли він відмовляється поїхати кудись, то винна я, бо не дала поїхати. Або вийшла і кажу, що дивись за дітьми, бо мені треба щось зробити. Ну а діти заважають іх справам, бо постійно відволікають.
Ответ дляТихомандражная
Як чоловік показує своє відношення до вас при інших, так і вони до вас будуть відноситися. Навіть якщо я не подобаюсь його друзям чи колегам, вони цього не скажуть і не покажуть, бо буде відповідна реакція чоловіка.
Тож вирішуйте питання з ним.
Смешнюча• 22 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
И? Смертельно , мой тоже путал .вначале Сейчас идеальный .
С детьми лучше чем я
Вумна вутка• 22 мая 2023
У меня всегда муж разрешение спрашивает... Да особо в гости и не набиваются,знают, что лучше по телефону поговорить. Не люблю гостей никаких.
Тут как тут• 22 мая 2023
Згадую, коли я повинна була народжувати другу дитину і вдома був син, якому тільки мало 2 роки виповнюватись, а друзі чоловіка на футбол збирались в Європу.
Мені дружина одного з них, у якої дитині було 3.5 роки, каже тю а шо тут такого, ти шо йогр не пустиш.
Я б пустила, вони ж так хочуть всі разом.
Занавес.
Я значить з дитиною 2 роки маю їхати в роддом на операцію за другою дитиною, поки чоловік мотнеться на футбол з хлопцями.
Вони і досі це згадують в такому тоні, що могла б і пустить. Прям таки, роди
Занавес.