НеКонец-Света• 22 мая 2023

Образливо

Зайшла в пошук фейбуку в чоловіка,і дивлюсь там все не так ,як було минулого разу тобто нові люди з´явились і серед них і жінки є заходжу,а там місто вказане в них звідки він родом ,тобто як я зрозуміла когось із колишніх ,або перше кохання шукав і дивився ,він не раз і під час скандалу згадував своїх колишніх ,-"от я набагато частіше згадую своїх давніх колишніх,тому що спогади зі школи чи студентства більш яскравіші" -"я підозрюю ,що вони самі з дітьми зараз,їх чоловіки покидали" і тому подібне.
Чому я так завелась,бо спочатку він шукає типу глянути,а потім і дійте до того,що напише ,поцікавиться,як справи і тому подібне.
Ну реально відчуваю себе на фоні його колишніх куском лайна ,раз він постійно це минуле тягне в справжнє,хіба буде з цього який толк?
Замрійлива• 22 мая 2023
Ви дивна. Й нащо лазите в чужому профілі?

автор НеКонец-Света • 22 мая 2023
Ответ дляЗамрійлива
В чому дивина???
автор НеКонец-Света • 22 мая 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ми з ним живемо 5 років,ви думаєте це чужа мені людина?
Мой_ужин• 22 мая 2023
Займитесь собой, пресс накачайте, ботокс уколите (если надо)
Замрійлива• 22 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
В чому дивина???
В тому, що відчуваєте себе лайном
Замрійлива• 22 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Профіль чужий, не ваш
Сіґеле-міґеле• 22 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
В чому дивина???
Наче щоденник дитини перевіряєте, але переплутали шкільний з особистим.
вАлнуюся сильнА• 22 мая 2023
Автор ваш муж манипулирует,а вы ведетесь) Прекращайте это дело, сделайте вид,что вам пофиг, посмотрите как забегает)
автор НеКонец-Света • 22 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вам би було приємно,якби чоловік постійно шукав своїх давніх колишніх?
А от впевнена,що мене ніхто не шукає подивитися,як я живу ,в мене мало чого до нього було,так як ми познайомилися коли мені 18 було ,а цим жінкам заздрю,раз через скільки років їх вишукують,щоб подивитися ,як вони живуть,значить пам´ятає чоловік.

автор НеКонец-Света • 22 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А в чому тоді прикол?
Хочу на Балі• 22 мая 2023
Ему скучно и хочет почувствовать себя орлом. И Вас укусить. Ситуация неприятная.
Но лучше Вас его никто не знает. Спросите у себя, как его ’угомонить’, Вы же его знаете.
Хочу на Балі• 22 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Очень возможно, кстати.
Хочу на Балі• 22 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Это Вы зря. Он от скуки ищет.
автор НеКонец-Света • 22 мая 2023
Ответ дляХочу на Балі
Это Вы зря. Он от скуки ищет.
Йому є цим зайнятися,робота,грає,дитина
Невловимий Джо• 22 мая 2023
По моєму єдиний кусок лайна в цій історії це ваш чоловік.
Ох я б йому у відповідь і сказала -
і шо нафіг він тим колишнім всрався, вони вже й забули про нього давно
і шо він лузер, раз женився не на таких прекрасних колишні, а на такій поганій вас, жінку вибирать не вміє, лошара
і шо у вас так то також є колишні, а як захочете то з такою його поведінкою і майбутні будуть
і т.д.
тут нада таку фігню рубать на корню,а не по фб лазить і плакать по куткам.
шось він у вас охрінів вкрай
Невловимий Джо• 22 мая 2023
Чмо невпевнене в собі, за рахунок приниження вас підвищує собі самооцінку.
Чим більше будете на таке вестися, тим більше він буде вас гнобить.
Якшо він буде бачить шо ви ведетеся і боїтеся його втратить, то на шию вилізе і ножки звісить.

Думаю ті колишні вже й забули шо воно таке було, кому він здався.
Криниця щастя• 22 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Я за 20 років жодного разу в його телефон не лазила.
Він в мій теж. Паролі один одного знаємо.
А нащо туди лізти? Щоб що?
автор НеКонец-Света • 22 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ох я б йому у відповідь і сказала -
і т.д.
шось він у вас охрінів вкрай
В мене не було до нього стосунків,як в нього
автор НеКонец-Света • 22 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
А нащо туди лізти? Щоб що?
Впевнена ,що багато цікавого ви не знаєте про нього

Криниця щастя• 22 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Помиляєтесь.

Тим паче, якщо чоловік без проблем сам дає пароль від всіх аккаунтів, гаджетів та сам підключив геолокацію, щоб бачила де він - навряд чи щось буде приховувати.

Хоча в нас мало хто вірить, що таке буває. Тому що в кожного свій досвід. Не у всіх позитивний. Звідси і такі коментарі
автор НеКонец-Света • 22 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
Помиляєтесь.

А порнуху він теж не дивиться?
Святий?
Криниця щастя• 22 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
А порнуху він теж не дивиться?
Святий?
А нащо?
Якщо вона (порнуха) під боком?

Хоча, він знає, що я не проти порно. Але мені не цікаво, йому - не знаю, мабуть теж. Жодного разу не бачила, щоб він таке дивився. Дивляться для збудження, задоволення, а з цим і так проблем немає.

Звичайний чоловік. У Вас якісь стереотипи.... ’цікаві’
автор НеКонец-Света • 23 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
А нащо?
Якщо вона (порнуха) під боком?

А до чого тут збудження взагалі?
Ви думаєте,що порно дивляться тільки чоловіки імпотентні?
Ой як ви помиляєтеся,і так при вас же мабуть дивитися не буде на секс із красунями
Криниця щастя• 23 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
А до чого тут збудження взагалі?
Та нехай дивиться, якщо дивиться.
А де - на роботі? Колективно?)))
Більше ніде не буває, принаймні останнім часом.

Я до порно не ревную. Сама гарно виглядаю. З самооцінкою у мене все ок.
Може щось спробували б новеньке після перегляду)

Я не розумію дівчат, які реагують до фільмів, а порно - це фільм.
автор НеКонец-Света • 23 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
Та нехай дивиться, якщо дивиться.
А де - на роботі? Колективно?)))

Так деякі і дивляться на роботі, уявіть
Та в дома де ж і ще в туалеті ,вночі тощо
Та навіть в машині
Криниця щастя• 23 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Так деякі і дивляться на роботі, уявіть
Та навіть в машині
На роботі жінки в кабінеті, ще й старшого віку.
Чоловіку тоді можна дивитись інше - він ще й тренер, спортсмен , в зал красуні теж приходять)))