мистерЛяпсус• 22 мая 2023
Дівчата, яка хороша туш?
Похваліть яка хороша у вас. Вже замучилась з пошуками, все щось не підходить🙈 Головне, щоб не осипалась і добре наносилась.
Бачу_майбутнє• 22 мая 2023
Ответ дляКотики-муркотики
в мене на жаль вона осипається.
Она и на ресницы ужасно ложиться. Я купила по отзывам, так уже не знала, что с ней делать, и масло доливала и воду, все пыталась довести до нужной консистенции.
Viktoria Balabychko• 22 мая 2023
З недорогих мені довподоби Maybelline New York Lash Sensational Full Fan Effect, Maybelline New York Lash Sensational Sky High, L`Oréal Paris Volume Million Lashes Classic, L´Oreal Paris Paradise Extatic Mascara. Оці чотири люблю і мені підходять)
Свезло так свезло• 22 мая 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Lancome Idolе найкраща. Ніяких осипань і кругів панди під очима, легко змивається, робить неймовірні вії.
Плюсуюсь за Lancome Idolе, туш дійсно неймовірна!