мистерЛяпсус• 22 мая 2023
Дівчата, яка хороша туш?
Похваліть яка хороша у вас. Вже замучилась з пошуками, все щось не підходить🙈 Головне, щоб не осипалась і добре наносилась.
мистерЛяпсус
• 22 мая 2023
Ответ дляNiffler
Bourjois Volume Glamour.
Колись також нею користувалась, а потім напевно якісь підробки вже купувала(( щось змінилась...
Матраскин Брат• 22 мая 2023
Орієнтуюсь по відгуках на мейкапі. Останній раз взяла цю, коричневу. Дуже натурально виглядає (я брюнетка), для повсякденного використання просто чудова. Не сиплеться. На початку її трохи багато на щіточці, але не проблема зняти той надлишок додатковою чистою щіточкою. Подовжує і тримає форму вій протягом дня
Матраскин Брат• 22 мая 2023
Ответ дляNiffler
Bourjois Volume Glamour.
Вона почала швидко засихати у мене, буквально за місяць
Грибной_Дождик• 22 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Поддержу!
Женщинас• 22 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Плюсуюсь, гарна туш. Теж створювала подібну тему, а потім на Мейкапі купила по відгукам, я задоволена. Гарно наноситься, не осипається і гарно змивається
Котики-муркотики• 22 мая 2023
із дешевих Loreal Telescopic із США, вона прекрасна! З люксу улюблена Ланком гипноз стар..
Пригаю-цибаю• 22 мая 2023
Lancome Idolе найкраща. Ніяких осипань і кругів панди під очима, легко змивається, робить неймовірні вії.
Трахтибидох• 22 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
І в мене така, тільки чорна. Дуже подобається, сказала б, що найкраща в цій ціновій категорії
Бринзолетта• 22 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
І у мене така, вже довгий час її купую. У мене вії довгі і прямі, ця туш класно профарбовує, підкручує і не осипається. Виглядає натурально, нема ефекту наліплених вій.
мистерЛяпсус
• 22 мая 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Ланком такою зараз користуюсь але десь через місяць вже якимись комками наноситься(( добре, що не осипається взагалі.
Одні думки• 22 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Мне из мейбелин понравилась новинка Sky High удлиняющая. Суперррр
Ща как дам• 22 мая 2023
Ромашкинная• 22 мая 2023
Ответ дляЩа как дам
вот такую купила, Clarins, нравится.
Тоже несколько перебрала перед этой, безуспешно
Мені вона найкраща з усього люксу. Перейшла на неї з Ланкома і вже років 5 мені ідеальна!
Котики-муркотики• 22 мая 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
в мене на жаль вона осипається.
Олеся Малиновская• 22 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Много лет пользуюсь и даже боюсь попробовать другую. Никакая мне так не подходила, как эта. Хотя пора бы что-то попробовать. Ланком как-то хвалили
Бачу_майбутнє• 22 мая 2023
Ответ дляЩа как дам
вот такую купила, Clarins, нравится.
Плюсуюсь. Давно такой крашусь, но она стала чуть хуже, немного осыпается.
whenallissaidanddone• 22 мая 2023
Автор, ну вот вам накидали кучу вариантов, чем вам это поможет? Ви побежите все туши покупать которые вам показали?
У всех же разные ресницы и эффект от одной и той же туши будет разный.