Шкварочка• 22 мая 2023
Греция, куда лучше ехать на море, кто бывал посоветуйте. Спасибо
Ответ дляБочка порохУ
Я не люблю зараз літати, але якщо хочеш на острови, то прийдеться. Ще думаю - Іспанія, чи Греція.
Іспанія я теж дивилась
Мені саме зручно дешево летіти на Пальму
Це канарські.
Не можу зрозуміти що там з пляжами і там ще той вулкан діючий пару років тому всіх лякав
Якось мало інфо, де там краще жити
Ну або дуже дешево летіти в Малагу
Але там завжди холодна вода
Це канарські.
Якось мало інфо, де там краще жити
Ну або дуже дешево летіти в Малагу
Але там завжди холодна вода
Ответ дляdreamsunny
Взагалі , якщо купувати квитки заздалегідь то виходить дешевше ,ніж на найближчі дати. Мабуть на червень щось підгорає у перевізників.
А ж самій захотілося на Корфу)
Зараз пакетні тури на найближчі дати в Грецію дешевше ніж у Турцію та Єгипет, хоча раніше Греція з олл.інкл. була набагато дорожче...
А ж самій захотілося на Корфу)
Так, нонсенс
Ось квитки на червень - обирай- ціни вогонь
200 євро це двоє - (дитина доросла) і багаж 20 кг на нас я ставила один ( без багажу там, ще дешевше )
Це туди і назад звичайно
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Ответ дляЖинси на дитину
А з чим ви порівнюєте?
Італія, Іспанія, Єгипет, Туніс, Чорногорія, ОАЕ, Ізраїль, Кіпр. Це з пляжних відпочинків. От мені прямо моя-моя країна. Я мрію на пенсію там купити в селі будиночок з інжирним деревом, вирощувати помідори, перці, купатися в морі.
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Іспанія я теж дивилась
Це канарські.
Якось мало інфо, де там краще жити
Ну або дуже дешево летіти в Малагу
Але там завжди холодна вода
Це канарські.
Якось мало інфо, де там краще жити
Ну або дуже дешево летіти в Малагу
Але там завжди холодна вода
Так можна переїхати по країні в комфортне місце.
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Іспанія я теж дивилась
Це канарські.
Якось мало інфо, де там краще жити
Ну або дуже дешево летіти в Малагу
Але там завжди холодна вода
Це канарські.
Якось мало інфо, де там краще жити
Ну або дуже дешево летіти в Малагу
Але там завжди холодна вода
Родичі були в кінці червня, то острів прекрасний, об´їздили весь, але вода в океані була прохолодна, мало купалися за 2 тижні. Але можливо рік на рік не приходиться.
КоролеВешна• 22 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Так, нонсенс
Це туди і назад звичайно
Може вам дійсно на Майорку краще?
Тільки готель не у Пальмі бронювати.
Якщо на All - то можна щось з Globales готелів подивитися.
Тільки готель не у Пальмі бронювати.
КоролеВешна• 22 мая 2023
Як на замовлення :)
У пошті пропозиція від Aegean:
Elevate your mood with some time in the sun and save up to 30%!
Have you made any plans for this summer yet? Why wait any longer?
Book your AEGEAN Travel Package today with up to 30% off and enjoy long sunny days in Greece, exploring stunning islands, breathtaking sunsets and the amazing local cuisine.
The offer is valid for flights & accommodation between 12/06/2023 - 31/10/2023.
можна погратися з датами
У пошті пропозиція від Aegean:
можна погратися з датами