Шкварочка• 22 мая 2023

Греция, куда лучше ехать на море, кто бывал посоветуйте. Спасибо

ішо• 22 мая 2023
Якщо вас цікавить саме море, то острови і їх багато)
Kalinka_____• 22 мая 2023
Ось зараз їдемо на Халкидики напишу))))
КоролеВешна• 22 мая 2023
Коли їхати? Звідки? Та який бюджет?
Хочу барабульки• 22 мая 2023
Халкидики
Голубец• 22 мая 2023
На Крите были в Амирандесе
ішо• 22 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Халкидики
Тоді вже краще і ближче тасос
автор Шкварочка • 22 мая 2023
Ответ дляKalinka_____
Ось зараз їдемо на Халкидики напишу))))
Была если честно мне не очень ,смотрю куда поехать есть, думаю Кипр или Греция
Жирафовое варьенье• 22 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Катерини Паралия Халкидики , на лето дом сняли
Патріотка з дивану• 22 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Корфу чи Кос. Іонічне море прекрасне і дуже чисте.
Рятівник Малібу• 22 мая 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Катерина море как в Одессе грязное, смысл ехать, деревня деревней как Каролино Бугаз, раз была ой нет, это чисто лижбы куда то(
Рятівник Малібу• 22 мая 2023
Автор на островах классно, водичка сказка
МУСЯкомарова• 22 мая 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Так, там завити можна, якщо машини нема
Цікавий писочок• 22 мая 2023
Халкидики, на острова...
Коник-стрибунець• 22 мая 2023
Нео-Мармарис.
СhanelKa• 22 мая 2023
Хочу у вересні
Підпишусь, послухаю
dreamsunny• 22 мая 2023
Мне понравилось на острове Кос)
А_я_ЛОЖУ!• 22 мая 2023
Я была только на Ситонии (Халкидки), очень классно. Море прекрасное, зелень, горы.
Така бойова Я• 22 мая 2023
Найкращий пляж був в Калітеї на Палліні Бічhttps://www.booking.com/hotel/gr/palini-beach.uk.html?label=gen173bo-1DCAsoXEIMcGFsaW5pLWJlYWNoSClYA2jpAYgBApgBKbgBCcgBEdgBA-gBAfgBA4gCAZgCAqgCA7gC-IWsowbAAgHSAiRmMzExYTg5Zi0wNjY2LTQzNzUtYTI0NC0wYjExOTIzYWE0YjPYAgTgAgE&sid=5ec3ad59ba1697f08069c735dbe581d3&dist=0;room1=A%2CA;sb_price_type=total;type=total& широкий без водоростей, каміння, їжаків. Для дітей ідеальний і безпечний. Поряд був Метаном Аєган готель 5зірковий, то в них пляж був гіршим. Відпочивали в бунгало, хоч і старенька все, але дуже близько до пляжу 20м, тому було ідеально з малими дітьми.
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Крит, Родос - це любов на все життя. Найкращі місця на землі.
СhanelKa• 22 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Мне понравилось на острове Кос)
Я дивлюсь Корфу зараз
По квиткам на літак спочатку обираю
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Ответ дляРятівник Малібу
О, Кароліно Бугаз - 8 років їздили, рашисти забрали і цю можливість, сумуємо.
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Мені Кіпр не сподрбався кліматом.
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Ответ дляГолубец
На Крите были в Амирандесе
Сам острів прекрасний, байдуже де жити. Готелі, то взагалі 10 питання.
dreamsunny• 22 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Я дивлюсь Корфу зараз
По квиткам на літак спочатку обираю
Я тоже сначала выбираю авиа, а потом отель)
Корфу в ТОПе самых красивых островов! Хорошего отдыха!
СhanelKa• 22 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Ой, поки тільки все планую
Ще до того відпочинку ціле літо працювати 😔
СhanelKa• 22 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Але просто дивлюсь, що як би летіти мені в червні то ціни на квитки вже впали і приємні ціни
А ось на вересень ще в топі
То мабуть треба пізніше купити ( не зараз )
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Ой, поки тільки все планую
Я не люблю влітку на море їздити, люблю восени, тоді ніби літо собі продовжуєш. Ну і влітку скільки смакоти - черешні, полуниця, малина огірки, помідори, кавуни, персики, а на відпочинку все прогавиш.
Бочка порохУ• 22 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
А ось на вересень ще в топі
Я не люблю зараз літати, але якщо хочеш на острови, то прийдеться. Ще думаю - Іспанія, чи Греція.
Жинси на дитину• 22 мая 2023
Ответ дляБочка порохУ
А з чим ви порівнюєте?
dreamsunny• 22 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
А ось на вересень ще в топі
Взагалі , якщо купувати квитки заздалегідь то виходить дешевше ,ніж на найближчі дати. Мабуть на червень щось підгорає у перевізників.

А ж самій захотілося на Корфу)

Зараз пакетні тури на найближчі дати в Грецію дешевше ніж у Турцію та Єгипет, хоча раніше Греція з олл.інкл. була набагато дорожче...