Миллениалка• 22 мая 2023

Це схоже на укус кліща? В мене паніка(((

Їхати в інфекційну?
ПампушОК• 22 мая 2023
Якщо кліщ вкусив, то малоймовірно, щоб він сам відпав.
Лялькодзьоб• 22 мая 2023
Скоріше ні, ніж так. Більше схоже на алергічну реакцію
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляПампушОК
Тобто вони присмокиуються тільки?
На_оба_рот• 22 мая 2023
Ответ дляПампушОК
Мого сина так вкусив Ерітема була невеличка, але підтвердився бореліоз.
Автор, схоже. Аналіз зразу нічого не покаже. Треба робити трохи пізніше.
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я вже педіатру теж вислала. Чекаю відповідь.
Але ж укус в центрі бачу
Подтяжка• 22 мая 2023
Дуже схоже на ерітему після укуса кліща.
Удальонка• 22 мая 2023
Лучше к инфекционисту и сдать анализ. У меня была спорная ситуация: и анализ 50 на 50 показал, и два опытных врача не могли точно сказать (было красное пятно диаметром около 10 см), но курс уколов прошла.
kuskus• 22 мая 2023
Свербить?
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Тобто він просто вкусив, не присмоктався?
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляkuskus
Свербить?
Да, трохи
На_оба_рот• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Так. Навіть лікарка не зразу зрозуміла.
kuskus• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Да, трохи
Мені схоже на укус мошки
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляУдальонка
Дякую за відповідь. Антибіотики кололи?
Непогодка• 22 мая 2023
Ответ дляПампушОК
Дуже часто як раз таке буває
LinkaT• 22 мая 2023
Очень похоже на эритрему. Не паникуйте сдайте кровь на баррелии. Если позитивный к врачу назначит антибиотик. Это не так страшно, как кажется.
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляНепогодка
Дуже часто як раз таке буває
Як? Що просто кусає?
Пез Году Неделя• 22 мая 2023
якщо це свіжий укус то це алергія ерітема від укусу кліща розвивається повільно і пакої плями 100 відсотків зразу не буде.Перевірено.
Удальонка• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Дякую за відповідь. Антибіотики кололи?
Честно говоря, не помню, давно было.
ПампушОК• 22 мая 2023
Аналіз після укусу здається через 3 тижні, тоді вже видно, чи є інфікування.
Мою дитину якраз 3 тижні тому вкусив, то ми їздили в травмпункт його знімати. Потім на консультацію до інфекціоніста.
Подтяжка• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Тобто вони присмокиуються тільки?
Ні. Може і відпасти.
В мене так було кілька років тому.
Я відчула укус та інстинктивно скинула, як виявилось, кліща.
А в мене ще брюки були довгі, а укус під колінкою, одразу не зрозуміла що це було.
Потім місяць антибіотиками лікувалась.
Непогодка• 22 мая 2023
Ответ дляМиллениалка
Тобто вони присмокиуються тільки?
Ні
Їдьте в інфекційну лікарню, в прийомній подивляться. Не зовсім схоже, але може бути. У вас як більше на алергію схоже
nata-5a37• 22 мая 2023
А мошка не могла вкусить?В мене зараз всі ноги такі
IQ 80• 22 мая 2023
Это бореллиоз. Его и мошки переносят, необязательно клещ. Сдайте кровь на антитела и идите к инфекционисту. Я пила антибиотик 1,5 месяца
JENYABEST• 22 мая 2023
Автор, лучше перебдеть чем не добдеть.
Только сегодня подружка рассказала знакомую положили в инфекционку с болезнью Лайма... она месяц по врачам ходила не могли определить что с ней.
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Дякую. Перепрошую, без ком не дуже розумію відповідь. Після алергія кома?
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляПампушОК
Кліща не було. Просто сьогодні помітили пляму
Біле пальто• 22 мая 2023
Автор, нет это не укус клеща. На прошлой недели точно с таким ездили в больницу. Это мошкара. Сыну прописали мазь гормональную и таблетку от аллергии .
kuskus• 22 мая 2023
Ответ дляПодтяжка
Ні. Може і відпасти.
В мене так було кілька років тому.
Потім місяць антибіотиками лікувалась.
Не зовсім зрозуміло що ви лікували? Зазвичай укуси кліща взагалі не відчуваються, оскільки вони випускають в організм жертви анестезуючі речовини, кліщі випускають борелії та інших паразитів під час смоктання, а воно триває довго
Лепешечка• 22 мая 2023
эритема - это кольцо, а тут круг. Мошка это, комар, место просто очень чувствительное, тонкое.
автор Миллениалка • 22 мая 2023
Ответ дляJENYABEST
Автор, лучше перебдеть чем не добдеть.
Та, так звичайно. Краще обстежитись. Чекаю на відповдь педіатра. Не хочеться просто по інфекційних ходити...