Пупс• 22 мая 2023
Питання про різні сімейні свята. А ви ходите на це все?
Приведу приклад свят.
Всякі ювілеї двоюрідних сестер та братів, чоловіків рідних сестер та жінок братів, хрестини, причастя племінників, весілля двоюрідних, троюрідних і т.д.?
Просто не можу витерпіти, пропускаю під будь якою причиною, ну не люблю цього натовпу, бо треба, беззмістовного сидіння за столом, вибору подарунків, навіть ця підготовка (вдягти одяг, зробити зачіску і макіяж) мене дратує.
Про свята які стосуються батьків з обох сторін мова не йде. На ці свята я хожу.
Як у вас з цим? Любите, ходите?
Всім дякую за коментарі, мирного неба і гарного дня.
Як у вас з цим? Любите, ходите?
Яжбоматуся• 22 мая 2023
Не ходжу, тому що вони всі далеко. Якщо були б близько, то ходила б. Але без чоловіка - він інтроверт і ненавидить такі посиденьки
Маргарита и Мастер• 22 мая 2023
У нас не часто такі посиденьки в родині відбуваються, скоріше це про ювілеї і якісь великі події, то ходимо. Але якщо б це було кожного тижня чи кілька разів на місяць, я би не витримала, якщо чесно.
Пупс
• 22 мая 2023
Ответ дляГуляю босоніж
А чого зразу ненавидіти?
Мені просто це важко. Зараз же з кожного утюга транслюють психологи не робити нічого проти волі і не боятися цього свого вибору. Хіба ні?
Голубка миру• 22 мая 2023
Давно не було великих посиденьок . Якось з родичами немає такого контакту.
Пупс
• 22 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви ходите абсолютно до всіх чи двоюрідних і далі то не стосується?
Чи стали би їхати через півкраїни до когось на весілля, наприклад?
Чай не пью, только кофе• 22 мая 2023
Да иду когда зовут
Но у меня только мама
Родственники мужа далеко,поэтому редко встречаемся и не отказываем друг другу никогда
Но у меня только мама
Василина Семеніч• 22 мая 2023
Немає родичів, з чоловіком років 20 тому були на дні народження його тітки, вдома, більш ніде. А, і я сама на весіллі у сина двоюрідної сестри, яку також не бачила років 20 до цього.
Дуб береза• 22 мая 2023
Я в семье одна, сестра мужа живёт в другом городе, поэтому видимся редко. С более дальними родственниками особенно близко не общаемся.
Вот скоро юбилей свекрови, муж поедет, мы с дочкой нет, не получается организационно. Если бы была возможность, я бы поехала. Но тёти, дяди, двоюродные и дальше - нет
Пупс
• 22 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А к друзьям на праздники ходите?
З друзями, а це 2 подружки, зустрічаємось десь 2-3 рази у рік на пару годин після роботи, посиділи трошки у якомусь закладі і по домам. Такий формат нас всіх влаштовує і така кількість зустрічей, а так спілкування мессенджери/телефон
Г@Л@В@ломка• 22 мая 2023
У нас не принято всех родственников до пятого колена приглашать. Свой День рождения вообще не отмечаю, да и муж тоже не любитель. У нас и свадьба была человек на 10. Зачем эти массовые гуляния?
Пупс
• 22 мая 2023
Ответ дляДуб береза
До батьків з обох сторін я хожу на всі свята, навіть і без запрошення
Миллениалка• 22 мая 2023
Я люблю посиденьки коли збирається вся родина, нам весело і цікаво, але на жаль це буває не часто
Пупс
• 22 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ми весілля не робили, бо у обох другий шлюб, вже знаємо плавали як кажуть)))
Баба_Воля• 22 мая 2023
Если приглашают/отмечают, то да, у меня хорошие отношения в семье. Не напрягает. Бывает и без повода вся семья собирается.
Г@Л@В@ломка• 22 мая 2023
Ответ дляПупс
До батьків, якщо поряд живуть, то звичайно зайти привітати, почаювати. А оте все, що ви пишете в пості, я б здуріла банкет кожен раз оплачувати, щоб троюрідна тітка по бабиній лініїї розповідала, що не так))))
Марфа Українівна• 22 мая 2023
Ответ дляПупс
Ну, вы не общительная, так бывает
пу_пугренчик• 22 мая 2023
Мне особо не к кому ходить на семейные праздники. Отношения с матерью и братьями у меня нарушены, да и живут они более чем за тысячу км от меня. Да и семейных праздников в полном составе они не отмечают. В прошлом году я ездила к ним в гости. В день моего отъезда мать устроила небольшой семейный обед, но один из братьев на него не пришел. Наверно, сидел с ребенком своей сожительницы
Пупс
• 22 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну, вы не общительная, так бывает
Мені подобається все віддалено)))) подзвонив привітав ото і все😊
Маргарита и Мастер• 22 мая 2023
Ответ дляПупс
У нас непогані стосунки з двоюрідними братами та сестрами, тому чому ні? І живуть вони, до речі, в іншому місті. Можливо тому і не бачимося так часто. Що до пів країни- дивимося за обставинами. Якщо можемо дозволити собі це за часом через роботу та сумістити з відпочинком- то так, якщо це занадто незручно виходить, то ні.
Марфа Українівна• 22 мая 2023
Ответ дляПупс
Ну, а для меня это не общение. Мессенджер для работы удобен и не более. Но это мне, а вам удобно по вашему.
Цибулька зла• 22 мая 2023
Мені цього не вистачає. Старше покоління так гуляло.
Майте на увазі, що це щей тімбілдінг для сім´ї)
І що сучасний головний капітал - це соціальний капітал
Пупс
• 22 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Дивлячись яка сім´я. Якщо вона тільки свято святкувати, то таке собі..., а як проблема, то всім пофіг.
Цибулька зла• 22 мая 2023
Ответ дляПупс
Вірю що таке існує, але не зустрічала такі варіанти.