Пупс• 22 мая 2023
Питання про різні сімейні свята. А ви ходите на це все?
Приведу приклад свят.
Всякі ювілеї двоюрідних сестер та братів, чоловіків рідних сестер та жінок братів, хрестини, причастя племінників, весілля двоюрідних, троюрідних і т.д.?
Просто не можу витерпіти, пропускаю під будь якою причиною, ну не люблю цього натовпу, бо треба, беззмістовного сидіння за столом, вибору подарунків, навіть ця підготовка (вдягти одяг, зробити зачіску і макіяж) мене дратує.
Про свята які стосуються батьків з обох сторін мова не йде. На ці свята я хожу.
Як у вас з цим? Любите, ходите?
Всім дякую за коментарі, мирного неба і гарного дня.
Як у вас з цим? Любите, ходите?
Багиня• 22 мая 2023
Ответ дляПупс
Ви ходите абсолютно до всіх чи двоюрідних і далі то не стосується?
Чи стали би їхати через півкраїни до когось на весілля, наприклад?
Через две страны да запросто, но только если есть мое желание)))
К свекрови на др делаю подарок огромнейший: муж и дети ходят, а я нет
, а живет она в соседнем доме
Статус Ква• 22 мая 2023
Автор, ви правильно робите, що не ходите. Навіщо сидіти з кислою міною і псувати людям свято. Йти на будь-яку гулянку треба з гарним настроєм і світлими думками.
Та_все_ок_будет• 22 мая 2023
Мне хватает свекрови, она готова праздновать все. И день взятия Бастилии и именины, дни равноденствия. С какими - то танцами, стихами, плясками. пропускаю
Ніколи не збрешу• 22 мая 2023
Ответ дляПупс
Если бы ездила ко всем, это никаких денег не хватит. Потом, родственники не значит - приятные веселые люди. К таким бы не ходила и без всяких предлогов. Просто нет
Пез Году Неделя• 22 мая 2023
Ответ дляПупс
З друзями, а це 2 подружки, зустрічаємось десь 2-3 рази у рік на пару годин після роботи, посиділи трошки у якомусь закладі і по домам. Такий формат нас всіх влаштовує і така кількість зустрічей, а так спілкування мессенджери/телефон
ну ви тоді просто інтроверт.
Ми з подругами зустрічаємось щоп’ятниці, святкуємо всі дні народження та іменини кожної.
З родичами - з двоюрідними сестрами і їхніми батьками зустрічаємось на великодні та різдвяні свята, дні народження, храмові празники.
Троюрідний брат - мій кум, як мінімум раз в рік бачимось (дуже його люблю, але вічно не співпадають наші графіки)
Айпишница• 22 мая 2023
В мене нема рідних братів/сестер, тому двоюрідні наче рідні.
І так склалося, що і я, і більшість двоюрідних не одружені (усім 30+ і 40+). Тому в гості ходимо з задоволенням, але коло спілкування не велике (так як більшість без сім´ї). До тіток і старшого покоління теж ходжу в гості.