Хочу розуміти скільки щ собою брати грошей
Чумачечая_• 22 мая 2023
Я в Києві в серпні заплати 5000 грн. Ближче до НР відчула, що там щось не те. Мені його допломбували за 1000 грн. Більше туди не піду.
Мой завтрак• 22 мая 2023
муж лечил з канала, за два посещения стоматолога ушло 3 тыс, это прошлый год август, районный центр
Тундиринда• 22 мая 2023
Ответ дляМамаБест
А потрібна анастезія? Там ж немає нервів. Шо там може боліти?
я пишу о чистке и пломбировке одновременно. Вам, значит, куда дешевле будет.
Ответ дляТундиринда
Не факт. Не понятно состояние зуба на данный момент. Если изначально провели инструментальную и медикаментозную обработку, то почему не закончили лечение. Новому доктору может не понравится инструментальная обработка...
Мой завтрак• 22 мая 2023
Ответ дляМамаБест
Ну я два рази вже була. заплатила раз 1000, потім 700. Так розумію він їх чистив і лікував. А тепер залишилося запломбувати
У нас схоже було, а в кінці 1800грн заплатили за пломбування 3-х каналів. У вас не Миколаївська обл ?
Ответ дляПротру пилюку
вчера мне считали пломбирование каналов под микроскопом - около 5к.
Під кроскопом, це такими голками, які пікають? Мені зробили сьогодні. Пройшло дві години і з´явилися неприємні відчуття при накушуванні (ще не ставили пломбу). Це погано? Одразу такого не було як вийшла від лікаря
Протру пилюку• 22 мая 2023
Ответ дляМамаБест
Мені ще не робили