Кіна не буде• 23 мая 2023
Нав‘язування церкви свекрухою
Її молодший син зараз в ЗСУ , звісно вона на нервах, постійно в молитвах за сина, ходить майже через день до церкви. Просить і нас ходити. Зізнаюсь, я туди не ходжу, сказала, що помолитися за життя і здоров‘я брата чоловіка я можу і від себе, молитвою, чи просто своїми словами до Бога, але вона наполягає, що саме треба йти. При тому, що майже кожного разу шле фото з церкви, що вона там. Як я розумію, чекає і від мене « звіт» а не просто що я там була з мовах слів. Майже кожна розмова з нею, кожне смс починається з цієї теми. Навіть незнаю, що робити?
Маргарита и Мастер• 23 мая 2023
скажіть їй ’мамо, я розумію ви переживаєте за сина, але де був той бог, коли ті звірі гвалтували дітей’
Муркамурковна• 23 мая 2023
ви доросла людина і маєте відстоювати свої кордони
кажіть, їй, ви молодець, я теж помолилась
в церкву не піду, Бог баче з відусіль..все
ТаПрямТам• 23 мая 2023
Скажіть що були, а робити фото вам незручно, бо вважаєте це неприйнятним у храмі
Банан-барабан• 23 мая 2023
Держите свою линию. Нет желания не ходите. Свекровь культурно отшить надо, пусть уважает ваше решение
На привозе• 23 мая 2023
Сходіть раз з нею .
Їй важко , вона просить так підтримку , в своєму розумінні цього слова .
На привозе• 23 мая 2023
Якщо звісно це не суперечить так сильно вашим цінностям . Я б пішла бо мені пофіг на церкву
Забризкана водою• 23 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вникніть і все зрозумієте.
Шиворот Навыворот• 23 мая 2023
Я бы пошла, чтобы поддержать свекровь. Представляю, как она сейчас переживает о сыне.
Кіна не буде
• 23 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А до службы сына тоже самое было?
Ні
Маргарита и Мастер• 23 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Вникніть і все зрозумієте.
навіщо мені вникати?? типу діти гріхи відпрацьовують??
ви виправдовуєте таким чином москалів за їхні звірства??
Галябалована• 23 мая 2023
Это своего рода терапия для самоуспокоения. Я таким же успехом можно сходить к психотерапевту или помолить Богу дома в одиночестве. Но в этих случаях никто не увидит со стороны, какая она хорошая любящая мать. А в церкви увидят все и еще обжалеют. Вот и вся разница. А Бог он везде услышит молящегося.
Не стесняюсь• 23 мая 2023
Слова великого Кобзаря:
’Не хочу ваших я церков,
Молитви рабської не треба,
Мій храм – природа, купол неба;
Для ряс і золотих оков
У ньому вільних місць немає,
Бог без попів благословляє
Молитву щиру... ’
Я так відповідаю, якщо хто хоче затягнути мене до церкви.
’Не хочу ваших я церков,
Молитви рабської не треба,
Мій храм – природа, купол неба;
Для ряс і золотих оков
У ньому вільних місць немає,
Бог без попів благословляє
Молитву щиру... ’
Мюллерная• 23 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не надо.
Не надо отнимать у свекрови надежду на бога, автору от этого легче не станет. Пусть верит, это поддержка и опора для ее психики.
Огірок та Помідорчик• 23 мая 2023
Ответ дляКіна не буде
Ні
Тогда сходите, бедная мать за любую соломинку пытается ухватиться. Ее можно понять. Она Вам будет очень благодарна.
Замурмишка• 23 мая 2023
Вона переживає. Моя мама просила мене сходити свічки поставити,коли дуже переживала за бабусю (вона померла під час війни в прифронтовому місті і ми не могли її поховати, змогли тільки через пів року). Я сходила пару разів, коли мама не могла і поминальний день. Мама ходила постійно теж. Коли бабуся лежала в лікарні,ще до війни, теж просила поставити свічку ’за здравие’. Сходіть ви вже раз. Купіть іконку і скажіть свекрусі, що купили іконку і вдома молитеся за нього. (Так роблять, доречі, ті, хто давно вже не вірить церквам.. )
Христя в тiстi• 23 мая 2023
Те саме, як ніби вона б з вас вимагала щоденно фото борщу. Лайкайте і живіть далі своїм життям.
Залетна Я тут• 23 мая 2023
Ответ дляГалябалована
Во во. Показуха
очки_ннадо• 23 мая 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я б сходила з нею разок
А потом свекровь не слезет
Кіна не буде
• 23 мая 2023
Ответ дляГалябалована
Саме так. Кожний його дзвінок, вона пов‘зує з тими свічками, що ставить в церкві. Тепер впевнена, що спільне ходіння буде створювати ще більш броню
Кіна не буде
• 23 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Не надо.
Так хай ходить, хто віднімає? Просто вона давить на мене
Викупана• 23 мая 2023
З якою метою ви створили цю тему, скільки вам років, що не можете відстояти свої кордони?
буреЛОМКА• 23 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Вникніть і все зрозумієте.
Куда вникать?)
Смысл молиться тогда, если Богу все равно виднее или люди и так напортачат сами или что там ещё придумывают
Я конечно не могу утверждать на 100%, но уж извините, религия была придумана для контроля. Никого она ещё не спасала. Очень похоже на целителей, эзотерика. К ним люди тоже ходят в отчаянии
Красотка Дениза• 23 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Слушайте, ну это уже за гранью. Я атеистка,но сказать такое матери...Тут правильно пишут,если есть время ,то сходить,для неё это поддержка. Ну вот надо ей,чтобы за её ребёнка помолилось побольше людей и в церкви,я бы отказать не смогла. Это ж не в мирной жизни от вас требуют.
Пузата Хата• 23 мая 2023
Меня бы это тоже бесило . Делайте вид что ходите ,можете нафоткать там каждый кус и ей отправлять .