сЛАдКОежКА• 23 мая 2023

Як на керамограніті на підлозі виглядають ці великі розводи?

Чи брати більш спокійнішу плитку

Мабуть менше буде видно сміття/пилюки якшо будуть такі розводи?
автор сЛАдКОежКА • 23 мая 2023
Ось ще фото

Виктория Победина• 23 мая 2023
Ні, виглядає як бруд.
автор сЛАдКОежКА • 23 мая 2023
Плитка буде 60*60
Просто в цього виробника є менший розмір
Чарівна квіточка• 23 мая 2023
на такому кольорі як раз і не видно особливо пилюки і бруду, це на чорному і розводи будуть видні і весь бруд
Розумна Губка• 23 мая 2023
На такій плитці дійсно не так видно легке забруднення. Але саме колір не дуже вдалий, як на мене, це вже справа смаку.
Стрекоза любви• 23 мая 2023
В мене керамограніт без розводів. Дуже все видно. Кожну волосину. Собі сказала, що наступний варіант лише з розводами. Але тільки щоб вони були не рельєфні
парИла я парИла• 23 мая 2023
Колір просто жах. А в масі взагалі буде
Tammy21• 23 мая 2023
Дивіться на площу приміщення та на розмір плитки. Дуже часто покриття з розводами ок виглядають штучно, але жахливо в фіналі.
Млинець Мій• 23 мая 2023
У меня такой керамогранит на полу. Ничего вообще не видно. Отличный в уходе.