Ms. Откровенность• 23 мая 2023
Посоветуйте обои для коридора и кухни
Ремонт в 1 к
Для сдачи
Какие лучше?
Для сдачи
Какие лучше?
Ms. Откровенность
• 23 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Фарбовані стіни )
Не стени не хочу фарбувати
Мушля з Криму• 23 мая 2023
Шукайте що буде до душі і по ціні прийнятно. Головне щоб було симпатично. А далі час покаже чи потрібно буде їх міняти після квартирантів чи ні. Я робила ремонт під оренду, покупала шпалери по 90 грн, але гарної якості, німецькі флізелінові. Розпродаж дуже старих коллекцій. Це в маленьких магазинчиках. В епіцентрі і близько такого немає
Дівчина Бобула• 23 мая 2023
Треба такі, де намальована щітка, щоб можна було їх терти. Або декоративна штукатурка. Тому що деякі квартиранти квартиру перетворюють в свинарник.
Ms. Откровенность
• 23 мая 2023
Ответ дляМушля з Криму
Дякую за пораду
Ms. Откровенность
• 23 мая 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ох таки так
Дівчина Бобула• 23 мая 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ох таки так
Тому щоб не переклеювати треба такі, щоб зубами не відгризли 😂 а краще штукатурка. Зробили і забули надовго.
Сумка з негодою• 23 мая 2023
Чем дешевле, тем лучше. У меня в кв под сдачу коридор постоянно ушатан и почти после каждых переклеивали.... Сначала брали получше, потом забили.
Ms. Откровенность
• 23 мая 2023
Ответ дляСумка з негодою
Думаю так
Все одно морока