Кондуктор маршрутки• 23 мая 2023

порадьте крем spf для лиця і шкіри для алергіка

алергія саме на трави і рослинні препарати.
тобто крем має бути не травним чи аптечним, а як для алергіка неглибоко проникати в шкіру і т.п. може хтось розбирається)
Апофиозная• 23 мая 2023
І я послухаю. Саме шукаю для мами, вона теж алергік.
Телячі ніжноСті• 23 мая 2023
Урьяж могу посоветовать. Именно по Вашему запросу , единственное он выбеливает.
Апофиозная• 23 мая 2023
Поки що зупинилась на dr ceuracle. Відгуки начебто всі позитивні.
Кондуктор автобуса• 23 мая 2023
Таке ніхто не порадить. У всіх кремах є рослинні компоненти. Вам тільки тестувати треба
Катастрофа• 23 мая 2023
попробуйте жан марини с тоном, мне очень нравится
Dasik_• 23 мая 2023
Тут складно щось порадити, ви ж не знаєте на що алергія.
Dasik_• 23 мая 2023
Особливо здивувало ’ не має бути аптечним’ - це взагалі як пов´язано?
Dasik_• 23 мая 2023
Єдине, що тут можна порадити - це як раз шукати в аптечних лінійках для атопіків або чутливої шкіри.
Там мінімум компонентів, барвників і всього такого.