Марфа Українівна• 23 мая 2023
Квест, підлітки, поділ на команди.
Дано: останній дзвоник семикласників, навчалися дистанційно (давно не контактували), буде 25 дітей.
Формат: квест, команди по 5 чоловік
Задача: придумати як поділити дітей так, щоб їх влаштовували члени їхньої команди.
Проблеми:
1. якщо дозволити ділитися самостійно - будуть діти, яких проігнорують, вони складуть окрему команду, яка буде завідомо слабша за інші
2. обрати методом жеребкування - будуть незадоволені 100%, хотілося б щоб прям крепкі "парочки" друзів потрапили до однієї команди.
3. найкращою здається ідея обрати 5 капітанів, які будуть по черзі обирати членів своєї команди. Яких краще в цьому випадку обирати капітанів - популярних дітей чи тихеньких, грубо кажучи, аутсайдерів?
Або який ще метод поділу на команди я не врахувала? Дякую завчасно за поради!
Формат: квест, команди по 5 чоловік
Проблеми:
Результат:
вже голосів:
25 (69.44%)
Рандомне жеребкування
6 (16.67%)
Інше
4 (11.11%)
Дати поділитися самостійно
1 (2.78%)
Капітани - популярні діти
0 (0%)
Капітани - непопулярні діти
Марфа Українівна
• 23 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Вот это вам скучно
Ні, як раз мені не сумно :) люблю складати подібні речі, це моє хоббі, яке допомагає відпочити від роботи.
Гербарія сушу• 23 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Скучно = нудно, не сумно.
Неновая почта• 23 мая 2023
Самый лучший вариант: ваш ребенок выбирает себе друзей по команде,все принимают его условия и не спорят, а остальное вас не касается.
Правда весело?
Марфа Українівна
• 23 мая 2023
Ответ дляГербарія сушу
Скучно = нудно, не сумно.
дякую, буду враховувати
Марфа Українівна
• 23 мая 2023
Ответ дляНеновая почта
Правда весело?
:) цікаво, до чого тут моє дитя взагалі. Моє дитя в абсолютно таких же умовах, як інші.
Альдебаран• 23 мая 2023
ця задача не має рішення
Неновая почта• 23 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Бо саме ваше дитя хоче бути із своїм найлепшим другом. І його зовсім не цікавить, що захід саме для того,щоб всі спілкувалися з усіма, вчилися комунікаціям, а не розбилися на купки і трималися за тих, з ким і так кожен день контактують
А_я_ЛОЖУ!• 23 мая 2023
Найгірший спосіб - щоб обирали капітани. Ті, кого оберуть останніми, матимуть незабутні спогади з останнього дзвоника.
Якщо ви так гарно знаєте дітей, поділіть самостійно на ’рівноцінні’ команди. Ці списки можуть бути частиною квесту. Або рандомно.
Марфа Українівна
• 23 мая 2023
Ответ дляНеновая почта
Тирамісу на терасі• 23 мая 2023
Автор, вы же понимаете, что самые неспортивные останутся последними, а капитаны будут еще и громко отказываться их брать, чтобы они не тянули команду вниз. Вот это праздник будет у таких детей, офигеть.
Самый простой способ: стали строем, как на физре и на первый-пятый рассчитайся. Первые номера - одна команда, вторые - вторая и т.д. Уж как-то переживут час в разных командах лучшие друзья.
Неновая почта• 23 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Тільки не кажіть що ви не мама - організаторка)
Марфа Українівна
• 23 мая 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Сама не хочу ділити як раз щоб не було думок, що я формую команду під свою дитину, як он вище пані подумала. Я так як і ви подумала - що якщо капітани будуть самі обирати - то в кінці може бути некомфортна ситуація для тих, хто залишиться. Але я потенційно розумію хто залишиться і думаю можливо саме їх назначити капітанами. Але в голосуванні цей пункт чомусь непопулярний.
Марфа Українівна
• 23 мая 2023
Ответ дляНеновая почта
:) Я мама організаторка, але повірте, моя дитина мене проклинає за мою активність і ніяких плюшок від того не має. По-перше, для неї ніколи, ще з часів садочка, не було сюрпризів що ж буде на святі, що подарують - тому що вона знала це наперед. По-друге, саме щоб ні в кого не було таких думок, як от у вас - я ніколи їй не давала активних ролей (ми знімали багато різних відео), не виділяла, забороняла навіть ті чи інші речі робити. По третє - вона ніколи не має шансу відмовитися, плюс я ще й можу позадовбувати зборами коштів, проханнями зробити голосування в чаті - а у мене прям дуже закритий та некомунікабельний підліток і все це робиться через силу. Ну і останнє - я не можу зрозуміти ваше упереджене ставлення. Я, блін, витрачаю свій час, щоб безкоштовно організовувати дозвілля та цікаве шкільне життя чужим дітям. Оце так я відьма :)
А_я_ЛОЖУ!• 23 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Моя думка - краще за все жереб. Це ж не математика і не фізкультура, не може бути слабкої команди.
Упругая попка• 23 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А навіщо ви все це робите, якщо дитині настільки некомфортно? 👀 Сорі, що не по темі. По темі - жеребкування
Марфа Українівна
• 23 мая 2023
Ответ дляУпругая попка
Ну, мала б я гроші - відкрила б івент агентство :) Люблю такі речі.
В свій час влізла в батьківський комітет, пропонувала ідеї, їх радо підхоплювали, але в молодшій школі було легко все організовувати, бо були активні батьки. Чим далі рухаємося - тим нижча активність і часом з дітьми все можна вирішити швидше, ніж з батьками. При цьому запити на ’а давайте щось організуємо’ продовжують поступати. Донька мій зв´язист, дуже прошу її ставитися з розумінням, розмовляю та прошу, ну і це все не так часто відбувається, пару раз на рік. В будь-якому випадку, плюшок вона не має ніяких, як звинуватили вище.
120-120-120 (не худею)• 24 мая 2023
чтоб избежать любых обид только жребий
во всех остальных случаях будут недовольные дети или их родители
а так пусть случай решит за всех
Марфа Українівна
• 24 мая 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
чтоб избежать любых обид только жребий
а так пусть случай решит за всех
Дякую, я вчора вже придумала як зробити. :) Запитаю бажаючих бути капітанами, далі класний керівник серед бажаючих (або серед усіх якщо бажаючих не буде) - обере 5 капітанів. Далі кожен з капітанів набере по 3 дитини в свою команду, а 5 дітей, що залишиться - оберуть самі до якої команди приєднатися. Думаю так буде мінімізовано усі ризики незадоволення.
120-120-120 (не худею)• 24 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
плохой вариант
ну теперь представьте что все 5 оставшихся захотят в одну команду
и на отрез будут отказываться идти в другую
что будете делать7