Дама с заначкой• 24 мая 2023

Підкажіть де є готель(житло) на Закарпатті щоб поруч річка була не дорого.

Шукаю на липень місяць варіанти поїздки на тиждень з дитиною на Закарпаття, можливо Свалява/Поляна щоб був не далеко вихід до озера/річки та не дорого.Дякую
РойЛеля• 24 мая 2023
Напевно купатися там холодно в тих річках, хіба що тільки відпочить, ноги змочить
автор Дама с заначкой • 24 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Думаю,Ви праві. Я за це і не подумала. Можливо підкажете ін.варіанти?
Всміхайлик• 24 мая 2023
Подивіться в Поляні Арена Апарт з басейном і поруч ще є комплекс з більшим басейном (забула назву 😭)
автор Дама с заначкой • 24 мая 2023
Ответ дляВсміхайлик
Дякую
ніколи такого не було• 24 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
Не знаю варіантів. Житло з басейном хі ба що. А до річки просто ходити гуляти, пікніки влаштовувать, читати, ноги мочити.
Сама думаю куди дітей хоч на пару днів звозити. Ціни в готелях неадекватні
Доктор Варвар• 24 мая 2023
Автор, це гірські ріки, вони влітку качці по коліно. Ці річки розливаються навесні, при таненні снігів. Тоді вони глибокі, швидкі і небезпечні, і там тим більше ніхто не купається.
svetuli4ka• 24 мая 2023
Ми живём в Виноградові, тут Тиса тече, але вона глибока, швидка, ніхто не купається. Мені подобається відпочивати літом на озері Дийда, це під м. Берегово. Там платні зони відпочинку, але не дорого і дуже класно. Озеро чисте, тепле влітку, схоже на Азовське море. Там в селі Дийда можна знайти житло, арештувати. Ну і в Берегово можно квартиру зняти.