Продаю витрішки• 24 мая 2023

У кого есть такие духи? Как вам? Отзывов мало. Ulric de Varens Vanilla Darling

Все буде Україна• 24 мая 2023
Дивіться відгуки на франгарнтиці. В цілому, якщо хочете аромат, який чутимете 15-30 хв, можете брати.
Тепличная• 24 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Нет, надо душить в жару всех вокруг миазмами от которых мигрень и рвотные позывы.
Все буде Україна• 24 мая 2023
Ответ дляТепличная
Вам самим не смішно від таких крайнощів? Я десь писала про кілометрові шлейфи? Уявіть є аромати, які чутно тільки при ближньому контакті, а не на всю Іванівську. Такі є і серед дешевих і серед дорогих брендів.
Але навіщо взагалі витрачати гроші на аромат, який злітає зі шкіри через півгодини? Краще тоді вже нічим не користуватися. Я до цього. Але ж ми обираємо парфумерію з певних причин, а не для того, щоб було.
Тепличная• 24 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ага, конечно...В жару любой парфюм в разы слышнее, расскажите про близость и т.д..Сидеть в одном кабинете это достаточно близко? Имейте совесть и не травите людей!
Все буде Україна• 24 мая 2023
Ответ дляТепличная
Дуже вам співчуваю, що ви та оточуючі вас люди користуються дешевими шмурдяками. Ви певно сама краще ніж аромат смаженої цибулі не чули 🤷‍♀️
Тепличная• 24 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Не имеет значения дорогой или дешевый шмурдяк, если вы не в курсе как реакция с кожей происходит и как влияет жара, то изучите. Нормальные люди выбирают свежие ароматы в жару либо не пользуются вовсе, а не так как вы, зачем тратить если через 5 мин испарится, это о многом говорит)
П,С, Элита, блин
Все буде Україна• 24 мая 2023
Ответ дляТепличная
П,С, Элита, блин
Що означає «не так як ви»? Ви знаєте чим я користуюсь? Чи вам сміливості не вистачає своїм колегам зауваження робити, то ви вирішили на мені відігратись, директор шлагбаума?