Танцепесенная• 24 мая 2023
Купила Ganymede
Ну яка ж це краса…дорогий, приємний аромат, начиталась страшних відгуків, що він пахне жахливо і лікарня і метал і все що тільки не хочеш! Як добре, що це не правда))
А на мені він відкрився апельсинами😍🫠🤤 і ще шкіра, яка ж тут шкіра вишукана…і дерево!!! Це просто клас.
Форточка• 24 мая 2023
Я купила і одразу продала. Навіть чоловік, прийшовши ввечері додому, спитав, а чим це воняє ?
Танцепесенная
• 24 мая 2023
Ответ дляФорточка
Ого🙄 він розкішно пахне а шлейф то взагалі))) анріал
ВільнаНазавжди• 24 мая 2023
Так приємно читати про Ваші враження і відчувати Вашу радість-) Купили відливант? Мініатюру чи повномірний флакон?
Танцепесенная
• 24 мая 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну він просто супер, схожого не зустрічала🙈
В мене мініатюрка але буду брати великий флакон, одразу в сліпу не ризикнула, бо маю таку слабкість, брати одразу флакон без знайомства, майже завжди вгадувала, останні 2 рази пролетіла з ароматами🤷🏻♀️ Але надіюсь приручити ще🥰
Кусачая Я• 24 мая 2023
Ответ дляФорточка
Мій чоловік так відреагував на Баккару, я купила наосліп, мені теж не дуже сподобалася, а чоловік ввечері став ходити по дому та шукати «чим це так погано пахне в нас»😬 Теж продала потім і досить швидко
Краля-Галя• 24 мая 2023
Я купляла в квітні пробник, позавчора отримала другий вже з мейкапу.
Я не користуюсь іншими парфумами цей місяць, хоч в мене їх багато улюблених
Ганімед це якийсь наркотик для мозку. Я хочу його постійно чути і мені не треба, щоб його чули інші. Я наношу один мікропшик на волосся і тащусь від того, як він іноді з´являється і зникає протягом дня. Для мене він не шлейфовий, дуже близько до шкіри. Ніхто не чує, а мені цього достатньо , аби я чула
Знайшла на одному майданчику продаж дешевше, ніж на сайтах. Боюсь взяти підробку.
Краля-Галя• 24 мая 2023
Я не чую ні впельсин, ні масло. Чую трохи метал, іноді натяк на йод є в самому початку, потім глянець,можливо, шкіра і якийсь холодок свіжий, який змінюється теплом. Як гірське джерело мені пахне. Ще щось легке квіткове, можливо, то фіалка так пахне, не знаю. Я жодного разу два пшики не пробувала, не хочу розчаруватися та оточуючих лякати. Одного мінімального пшику досить, щоб легку хмаринку кайфу відчувати
Танцепесенная
• 24 мая 2023
Ответ дляКраля-Галя
Так, він неймовірний цей Ганімед))))
Танцепесенная
• 24 мая 2023
Ответ дляКраля-Галя
Доречі, так, мені в один момент здалося що все, він зник, аж раптом-цей шлейф ароматний🫠🫠🫠 це так офігенно))) аромат привид
Танцепесенная
• 24 мая 2023
Ответ дляЮльчик 25
О, Ганімед! Мені теж зайшов- чую смачний чорний чай та глянець.
Дуже класний парфум