Мама фіфті цента• 24 мая 2023

Чи можна вітатися зі вчителькою "Привіт"?

Якщо дитина вітається зі вчителькою (молодша школа) "Привіт", це порушує норми і є виразом неповаги?
Місце дії - вулиця, неформальна обстановка. Вітання було єдине, що було сказано, діалогу не було.

Дякую за пояснення.
Мамина квіточка• 24 мая 2023
В Україні зазвичай не прийнято говорити Привіт вчителю, але з тьютором англійської з англомовної країни дитина вітається ’Hi!’

Vitamina1407• 24 мая 2023
Ответ для3@йk@
Як вчителька дозволяє то чому ні
А хто її питає?
Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Дякую.
Скоріше він не знає проти вона чи ні.
У них дистанційка.
Онлайн завжди Добрий день, піднята рука і тд.
А пробігаючи мимо на вулиці кинув Привіт. Тобто не так часто бувають ситуації вітання на вулиці, щоб була якась домовленість.
Тогда не накручевайте себя и спросите у учителя,против или нет! может и не против и вы зря нервничаете !)а если против то поговорите с ребенком ,что учитель это не подруга и так здороваться с ней нельзя потому что это её может обидеть
Галя-краля• 24 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Ага, а ще скажіть їй ’Вітаю’
Не знаю з чим, але мене аж підбішує
Коли в українська мова настільки різноманітна, що, коли тебе ’вітають’ замість того ж ’доброго ранку’, доброго дня’ і так далі,то я взагалі не розумію чому мене ’поздравляють’ кожного разу?
Как раз ’Вітаю’ - это нейтральный вариант. Его можно использовать по отношению к любому человеку.
автор Мама фіфті цента • 24 мая 2023
Всім дякую.
Роблю висновок, що допустимо, якщо вчителька сама не проти. І все залежить саме від її позиції.
Далі за темою не слідкую. З часом закриб, якщо знайду кнопку.
Не рахую, а вважаю• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Тобто? Це допустимо по відношенню до вчительки? Чи ні?
Автор, дети в детском саду и начальной школе частот говорят ’Привет’. Делать трагедию не надо. Просто несколько раз объяснить ребенку, когда и кому надо говорить ’привет’, ’здравствуйте’ и прочее.

Конечно, если вы ребенку не объяснили раньше, что надо говорить при встрече учителя, то ребенок может и не знать. А вот, если вы уже несколько раз объясняли ребенку правила этикета, а он все равно не соблюдает, то надо надо подбирать какие-то другие слова для объяснения.
Галя-краля• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Там в колективі всі так спілкувалися.
Друга була авторитарна і відмежовувала себе від простих смертних.
Ну вы ж сами подтверждаете, что стиль общения устанавливает начальник, а не подчиненные. Здесь так же. Если учитель спокойно к этому относится, значит ок.

автор Мама фіфті цента • 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Вона вже образилася і написала йому повідомлення в Вайбер. Але переплутала номери і прислала мені.
Я вже переслала синові. З поясненнями.
Маю сечі• 24 мая 2023
Ответ дляГаля-краля
Нормальный такой нейтральный вариант поздравлять)))
Вы открытки хотя бы на украинском вспомните)
Там або вітаю або з днем народження)
и тут вместо здравствуйте или добрый день прилетает вітаю)
Однозначно• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Я вже переслала синові. З поясненнями.
А ну поговорите с ребенком ,я думаю что всё будет хорошо)
БЦАшка• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Той, которой ’да’ - с ее согласия, не так ли?)
У нас обычно все начальники, директора говорят привет. Если нарада или какие-то встречи более официально Добрый день!
Тоже и в переписке в чатах привет, емейлы более официальны на них можно ссылаться там добрый день!
Совбез• 24 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Там або вітаю або з днем народження)
вітаю в якості добрий день
Гравіцапа• 24 мая 2023
Ні. У нас консьерж не дозволяє так з собою вітатися. Це не повага.
Мядуза аля моргонер• 24 мая 2023
то есть ребёнок школьник, лет 6-7 не понимает, как здороваться со взрослыми?
Брюльтик• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Загалом не допустиме.
Але ключовим є ставлення вчителя.
Ви б сказали ’привіт’ сімейному лікарю, голові ОСББ і т.д.?
А якби зустріли на вулиці свого керівника відділу/шефа/директора сказали б йому ’привіт’?
Тобто це загалом не норма, але молодий адекватний вчитель не загострюватиме на цьому увагу.
ПлакалаВАвто• 24 мая 2023
Ответ дляБрюльтик
Загалом не допустиме.
Але ключовим є ставлення вчителя.
У нас передпенсійного віку вчителька не загострює. Так, батьки говорять але діти ще буває плутають. Все прийде в норму і закріпитися з часом.
Шкала Радощів• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Вы своему начальнику говорите ’Привет’?
Так. Бо вона так говорить.
Тут так само -- якщо вчителька дозволяє, то чому б ні?
MaryKa• 24 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Ага, а ще скажіть їй ’Вітаю’
Не знаю з чим, але мене аж підбішує
ПриВІТ, приВІТати, ВІТати, в українській цей корінь використовується в обох значеннях. Вітаю вас з добрим днем, вітаю вас зі святом. Так само як в російській ЗДОРоваться И поЗДРавлять. Чого це так дратує вас?