Айболитная• 24 мая 2023

У вас теж продовжили навчання у школах?

Це капець. У класі 34 градуси. Діти вже нічому не раді, вчителька ледь жива виповзла зі школи після уроків. Підручники пройшли, бо не було осінніх канікул і зимові короткі. Тільки вчителька англійської поставила 2 контрольні на другий тиждень червня. Навіщо це? І так важкий рік то ще й продовжили навчання
КонФФетОшка• 24 мая 2023
До 31.05

Істеріомама• 24 мая 2023
У нас изначально было расписано до 2 июня.
Но мы онлайн.
Сарафанное радио• 24 мая 2023
Да, до 16 июня
Анонім Секретар• 24 мая 2023
У нас следующая последняя в школе плюс еще одна дистанционно. Понятия не имею для чего. Спросила своего ребенка, для чего эта дистанционная неделя? Она говорит, потому что в школе учителей после оценок никто уже слушать всеравно не будет.
Марс атакует• 24 мая 2023
До 16 июня. В школе не жарко , все в порядке
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляАнонім Секретар
В нас теж одна очно, інша - дистанційно
Кофр для ноги• 24 мая 2023
В каком городе в классе сейчас +34?

Вапщета• 24 мая 2023
До 3 июня у нас изначально была такая программа,ничего не добавляли
Доль Чекомбана• 24 мая 2023
Ні, вчимося до 31 травня і в нас не жарко, навіть прохолодно.
ЛолитаНеРазлита• 24 мая 2023
Да, нам тоже сообщили вчера, что до 1 июля. Но сегодня сказали , что все же до 2 июня, а дальше консультации и повторение и это не обязательно. При том что дети учились постоянно , зимой две недели каникул, весной и осенью по одной. У нас онлайн.
Носки на подтяжках• 24 мая 2023
Вечно вам все не так. Тут бы радовался если бы ребенок в школу ходил а не сидел целый день перед компьютером .
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляКофр для ноги
В каком городе в классе сейчас +34?
Ну погляньте на погоду, клас на сонячній стороні, ще й у кутку,у класі 4 вікна. То скільки на сонці у приміщенні буде?
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Вам теж вічно не так
ЛолитаНеРазлита• 24 мая 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Да, не так, дети и так год отработали, учиться ещё июль не хотят, тем более материал вычитали, контрольные дописывают. Ходить ради галочки.
Носки на подтяжках• 24 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Вам теж вічно не так
Приезжайте к нам. У нас до каникул меньше недели. Правда ракета позавчера в 5 км упала .
долой_лама• 24 мая 2023
Приватна школа, початкові класи, нам запропонували, майже всі згодились продовжити навчання на місяць. У сина всі учні були за. І навіть ті хто піде в перший клас підуть знайомитись з учителем і підготовка до школи, весь червень, повний день.
Купи слона• 24 мая 2023
В смысле продолжили?? Ещё в марте сказали что до 16 июня учимся.
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Наші діти вчилися і очно і дистанційно. Тепер потрібно відпочити. Не школою єдиною!
ПростоБелка• 24 мая 2023
у нас до 14, про це ще взимку казали, але у доньки дистанційка

автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
До себе не запрошую, бо теж уламки у неділю збирали. Але ж вам не докажеш
Директор Пляжу• 24 мая 2023
До кінця червня.
Замрійлива• 24 мая 2023
Цієї п´ятниці останній день
Виправлялочка• 24 мая 2023
Мало бути до16.06, але вчора сказали, що останні дні 8-9 червня. Контроль пишуть на цьому очному тижні
Chaterbox• 24 мая 2023
до 16 июня, но в классе есть кондиционер и после 31 мая учительница сказала будут экскурсии и очень расслабленный график
Бараболька• 24 мая 2023
Я не розумію,як це продовжили?Ми відпрацювали без додаткових вихідних,зимові канікули були 2 тижні і восени та навесні по тижню.Все пройшли.Останній дзвоник 31 травня.Якщо в січні були канікули місяць,то тут логічно,що продовжили.
Стебель березы• 24 мая 2023
Ми за кордоном , діти завжди вчаться повноцінно майже до середини липня, це нормально
alina 94• 24 мая 2023
175 днів має бути навчальний рік,у нас не продовжували.
Блиск думки• 24 мая 2023
Нам ще давно повідомили, що навчаємось до 9 червня. Хоча випускний призначили на 8.) Навчаємось очно, 4й клас.
Глас_Народа• 24 мая 2023
До 31.05 Но наши учились в январе с 16 числа.
автор Айболитная • 24 мая 2023
Ответ дляChaterbox
В нас кондиціонеру немає. І екскурсії в межах району пішки, бо на платні більшість батьків не хочуть здавати кошти.