Мама фіфті цента• 24 мая 2023

Чи можна вітатися зі вчителькою "Привіт"?

Якщо дитина вітається зі вчителькою (молодша школа) "Привіт", це порушує норми і є виразом неповаги?
Місце дії - вулиця, неформальна обстановка. Вітання було єдине, що було сказано, діалогу не було.

Дякую за пояснення.
GaleTTa• 24 мая 2023
У нас это считается неформальное приветствие.

Техпаспорт на медузу• 24 мая 2023
Вчителька - ліпша подруга, одного віку з дитиною? Тоді можна
Летчица• 24 мая 2023
Я не тільки дозволяю ’привіт’ сказати, ще й обнімаюсь з дітками)))
3@йk@• 24 мая 2023
Як вчителька дозволяє то чому ні
автор Мама фіфті цента • 24 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Тобто? Це допустимо по відношенню до вчительки? Чи ні?
Колгоспниця• 24 мая 2023
Я не считаю такое обращение нормальным. Субординация все же должна быть.
Протея• 24 мая 2023
Нет, это плохо. ‘Добрый день ‘ или Здравствуйте лучше

Електрохарчування• 24 мая 2023
Це некрасиво, має бути субординація.
Даю справку• 24 мая 2023
Для першокласника - допустимо, якщо дитина старша - вже має бути розуміння субординації
ДваДваВісім• 24 мая 2023
Это некорректно.
Точно как и лезть с обнимашками.
Менее Более• 24 мая 2023
Нарушает
Котя_люлю• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Це допустимо, якщо сама вчитель це допускає
ДваДваВісім• 24 мая 2023
Я с самого начала учила ребенка здороваться со взрослыми Здравствуйте.
Вы же учителю не говорите Привет?
Голова колгоспу• 24 мая 2023
Это вы автор темы недавней про ,, привіт,, и заказ в интернет магазине?)
Prervana• 24 мая 2023
Вы своему начальнику говорите ’Привет’?
Мрії у вирії• 24 мая 2023
Моя дитина скаже дорослій людині привіт тільки якщо та перша сказала Привіт
автор Мама фіфті цента • 24 мая 2023
Ответ для3@йk@
Як вчителька дозволяє то чому ні
Певно, що не дозволяє))) Але мій не розуміє чим привіт гірше доброго дня, якщо це неформальна ситуація, і чому це прям образа.
Намагалася донести думку, що Привіт це лише з тими, з ким ти близько і неформально спілкуєшся і на ’ти’.
Зараз начитаюсь вас і може щось сформулюю більше розумне.
автор Мама фіфті цента • 24 мая 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Ні. І Тему не читала.
автор Мама фіфті цента • 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Вы своему начальнику говорите ’Привет’?
Одній так.
Одній ні.

Совбез• 24 мая 2023
Нет, конечно.
Голова колгоспу• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Сколько лет ребенку?
Однозначно• 24 мая 2023
Я считаю что если учитель не против то можно!!!Что в этом плохого?а если учитель против,а ребенок так здоровается,то это вопрос воспитания .
Галя-краля• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Одній так.
Одній ні.
Вы сами решили обращаться ’привет’ или вам начальница предложила?
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Одній так.
Одній ні.
Той, которой ’да’ - с ее согласия, не так ли?)
GaleTTa• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Не допустимо
Маю сечі• 24 мая 2023
Ага, а ще скажіть їй ’Вітаю’
Не знаю з чим, але мене аж підбішує
Коли в українська мова настільки різноманітна, що, коли тебе ’вітають’ замість того ж ’доброго ранку’, доброго дня’ і так далі,то я взагалі не розумію чому мене ’поздравляють’ кожного разу?
Дадосвидания• 24 мая 2023
Нет конечно
Доброго дня .
Яке привіт ?) вона ваша подружка ?)
автор Мама фіфті цента • 24 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Дякую.
Скоріше він не знає проти вона чи ні.
У них дистанційка.
Онлайн завжди Добрий день, піднята рука і тд.
А пробігаючи мимо на вулиці кинув Привіт. Тобто не так часто бувають ситуації вітання на вулиці, щоб була якась домовленість.
Prervana• 24 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Ага, а ще скажіть їй ’Вітаю’
Не знаю з чим, але мене аж підбішує
А что не так с Вітаю? Это аналог ’Приветствую!’ Причем тут поздравления? Оно используется конечно и в таком смысле, но здороваться этим словом вполне нормально
автор Мама фіфті цента • 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Там в колективі всі так спілкувалися.
Друга була авторитарна і відмежовувала себе від простих смертних.