ТаЕщеОптимистка• 24 мая 2023
Хто готує кожен день, ЯК ви це робите?
Де берете стільки наснаги і терпіння.
Я не люблю готувати, але сьогодні щось на мене найшло, провела на кухні майже 3 години, на 3 дні наготувала.
Тепер мабуть тиждень не зможу зайти на кухню.
Завжди дивували жінки ( в хорошому сенсі), які готують свіже двічі -тричі на день.
побольшомусекретику• 24 мая 2023
Ответ дляХома з пастою
А что вы приготовили за три часа?
Мне тоже интересно
Куда ж без меня• 24 мая 2023
Ответ дляВсюди влазю
Готую швидко)
Сніданок шось просте за 10-15 хвилин. Поки готую сніданок, вариться каша на обід, тушкується/запікається м’ясо або риба. Підготувати м’ясо/рибу і поставити кашу зварити це хвилин 5-10. Поки снідаємо - обід готовий.
Вечеря робиться теж швидко м’ясо або гарнір з обіду + шось інше свіже приготовлене.
На обід і вечерю салат робиться теж за 5 хвилин.
Дуже рідко готую котлети, битки - ось це багато часу займає.
Суп теж швидко варю зранку.
Але я працюю не в офісі і мені з собою їжу не треба брати, тобто не треба чекати поки приготовлене охолоне.
Суп теж швидко варю зранку.
Тем, кто работает не в офисе, тоже приходится брать еду с собой
побольшомусекретику• 24 мая 2023
Стараюсь готовить только свежее, только борщ раз в месяц на три дня.
Завтрак 15 минут
Обед пол часа
Ужин пол часа или меньше.
Не знаю что готовить три часа
Завтрак 15 минут
Обед пол часа
Ужин пол часа или меньше.
Не знаю что готовить три часа
Чавонадо• 24 мая 2023
Ответ дляСтефанія
Поділіться рецептами.
Але все одно не розумію. Ну зранку Ви перед роботою приготували сніданок, ввечері після роботи вечерю. Але ж обід, який такий має бути рецепт, щоб за обідню перерву зганяти додому, наварити, наїстись і повернутись на роботу обом?!
У нас нестандартная семья: муж просыпается только после 12, когда и я и дети имеем обед. Готовлю ему завтрак, часов в 17 у него обед, могу на работу ему завезти перекус, часто с бульоном/супом. Ну и ужин после 21. Всегда рыба/мясо, овощи и углеводы. Я не работаю.
Куда ж без меня• 24 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Я не могу сесть не свежее, так у меня камни, поэтому готовлю только свежие, подогрева нет! Только борщ на пару дней
Конечно кухня старая и удобства не очень, но домашняя еда всегда свежая
У моей матери тоже камни в желчном, но готовит она на несколько дней вперед
Играю у края• 24 мая 2023
Ответ дляХома з пастою
Если современная большая кухня то это несложно. Я готовлю простые блюда но иногда лень. Сварил рис 20 минут Максимум, пожарить филе 10 минут. Нарезать салат 5 минут. 30 минут не считаю что это много.
Как размер кухни влияет на сложность?
Хома з пастою• 24 мая 2023
Ответ дляИграю у края
Как размер кухни влияет на сложность?
Для меня влияет
ГейСюда• 24 мая 2023
Я готую просто і швидко,живу з мамою.Ось прийшла з роботи,зварила курку і гречку,салат з помідор.На вихідні щось більше можу,але годинами то ні.
БоВжеВільна• 24 мая 2023
Тю готовлю суп на 2 дня ( уже есть часть обеда)
Готовлю на гриле мясо, рыбу, овощи до 15 мин занимает. Мариную на ночь.
Салаты овощные, тоже не долго
Завтраки типа омлет, яичница, сосиски, шакшука, тосты, лаваш
Есть в морозилке сырники, блины
Не выпекаю ничего
Фрукты, овощи тоже едим все время
На выходных готовит муж на гриле ужин, завтрак тоже на нем.
Или заказываем доставку
Салаты овощные, тоже не долго
Есть в морозилке сырники, блины
Не выпекаю ничего
Фрукты, овощи тоже едим все время
Или заказываем доставку
Секс-Бомба• 24 мая 2023
ЯК? Задовбала ця готовка. Я в декреті, двоє дітей. Оце придумування з обмеженим бюджетом плюс моя нелюбов готувати, хоч і виходить смачно… А ще ж перебирають, те не хочуть і це не хочуть.
Зранку дітям пюрешка, каша, яєшня, сосиски, якщо нема вчорашніх котлет або битків. Немає нічого, то швидко роблю котлети, вже набила руку і хвилин 20 справляюсь. На обід суп чи борщ, або мʼясо запечене, потім вечеря, запіканка або млинці, макарони. Буває що роблю сочники, налисники або лазанью, плов чи ще щось таке.
На вихідних прошу чоловіка зробити пиріг мʼясний, голубці чи битки, бо це для мене трагедія над ним стояти.
Купили скороварку на заміну згорівшій мультиварці, то тепер все швидше робити.
Стопясят раз обсуждала• 24 мая 2023
Ответ дляВся в кредитах
Я готую раз чи 2 на тиждень.на вихідних. В будні готує мій коханий чоловік)))
И я готовлю два раза в неделю, но по тазику еды)
А шо сталося?• 24 мая 2023
Кожен день готую, але дуже швидко. Не напрягає. Коли набридає, можу купити щось готове або поїмо бутерброди.
Viktiriia-ec46• 25 мая 2023
готую кожного дня, обіду в нас нема (через роботу), є вечеря. іноді готовка займає півгодини, 3 страви, іноді 2 години-теж 3 страви. бувало, наготую голубці-з*їдались за два дні. або запіканку в духовці велику бадяжу-теж на два дні. перша страва тільки по вихідним або коли у відпустці. по вихідним-на обід вареники)