kanareyka_tweety• 24 мая 2023

Бачили вже інтервʼю з Пригожиним?

"Чтобы вернуть украинцев в пророссийское ложе, мы должны были расцеловать их в жопу, а не по-хамски пройтись сапогом по всей территории в поисках нацистов. Пока искали нацистов, наколбасили всех подряд, подошли к Киеву, обосрались и отошли".

Каже, що найсильніша армія у світі - це його Вагнер, а на другому місці не російська армія, а ЗСУ. Але каже, що битву за Бахмут ЗСУ програли, тому Вагнер і кращі.

Також називає якісь наші захмарні втрати - 50 тисячі убитими, а вагнерівців буцімто до 20 тисяч. Розумію, що йому вірити не можна, але він пояснює такі наші втрати тим, що вони артою різали нам тили, і евакуація бійців була ускладнена, тому багато і 200, і 300. Дехто каже, що не може бути, що в наступаючих менші втрати. Але за тієї кількості снарядів, яку вони випускали по наших, усе можливо. Тупо перепахували наші позиції.

Наскільки реалістичними ви бачите цифри Пригожина? Я підозрюю, що наших втрат до 50 тисяч, але по всьому фронту, а не в Бахмуті. Однак саме в Бахмуті бої йшли найдовше.
ЛораС• 24 мая 2023
‼️‼️Дайте посилання, де про 50 тис сказала Маляр?
Piracanta• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
При тому, що 10 років на зоні відмотав. Дивний персонаж
Дывный. Но в отличие от кремлёвских старцев проницательный и дальновидный.
чаревна• 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
При всем к нему отвращении, сво не он начинал.
Он с 14 года в войне, только малыми группами был.
аллала• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
У них не 200 тисяч. Машовець сказав, що наш Генштаб дуже перебільшує їхніх двохсотих
Де Машовець таке казав?покажете?
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляаллала
Де Машовець таке казав?покажете?
Він щотижня робить відповіді на запитання, в одному запитанні було.
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
А какого фига приперся в Украину ?
Ну и сидел бы в Африке или где там его зэки были .
Как раз его вагнеровцы и убили больше всего украинцев , регулярная армия раши там на подсосе у них .
Piracanta• 24 мая 2023
Ответ дляblack-opium
А какого фига приперся в Украину ?
Удалено администрацией...
Амарилис• 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
СтрашнаяНаташа• 24 мая 2023
Удалено администрацией...
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
Серьезно?
У всех рашистов не было выбора ?
Ну-ну
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Удалено администрацией...
(((
Ирина-bbd0• 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
В Крыму они уже тусили . Не нужно его обелять . На его руках смерти наших граждан. Много!
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
Выбор всегда есть!
Jsolo• 24 мая 2023
Ответ длячаревна
Шо? Чёткий мужик🤮 быдлячество с него так и прет
Є жінки-ізвращенки, ну люблять вони всяких чмошників. Ось тема і створена поговорити про свого ,,зазнобу,,
Jsolo• 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Удалено администрацией...
А у вас також? Примушують чи на ЗП?
Амарилис• 24 мая 2023
Ответ дляJsolo
Він не чмошник, він упир і виродок.
vihola• 24 мая 2023
Ответ дляJsolo
Це вже друга тема де нахвалюють цього виродка, який тисячі українців вбив.

Маньяк висрав два незлих слова, а ті побігли наввипередки який розумний і чесний.
Шок.
tarveldy• 24 мая 2023
його ще не вбили?
Jsolo• 24 мая 2023
Ответ для vihola

Шок.
Ага, а то шо він раніше висирав, вони проковтнули
Carin• 24 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Удалено администрацией...
’а твоя ЗП новому командиру нужна’

они совсем е-сь или как! это же абсолютно разные статьи финансирования, за ранение и обычная зарплата. На своих жирных рылах пусть поэкономят, сволочи
Амарилис• 24 мая 2023
Лейтмотив теми, який класний пригожка. Взагалі страх матрьохи загубили.
СтрашнаяНаташа• 24 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Удалено администрацией...
Знаю. Мій чоловік вже вдома, вже обмеженопридатний. Три місяці в лікарнях, де майже нічого не було безкоштовно, окрім койкомісця. Те, як влада ставиться до військових - сором і жах. Зате знайшлося сто мільйонів на випуск предвиборних агітаційних листівок зеленої параші Блін, так мило)))
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляАмарилис
Це ви мене матрьошкою назвали? Мене цікавлять наші втрати! Мені болить це питання.
Амарилис• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
mymoly• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Дуже це не цифра, у скільки перебільшує у 2 рази, в 3, в 10 раз?
bibico• 24 мая 2023
Дебіл він. Двадцять два роки вони срали нам на голови. З 2013 вони вбивали наших людей. Вони паскудили нам всяко і всюди , де тільки могли. Навіть якщо б вони кожному жопи поцілували, їх ніхто б не простив і до них не пішов. А зараз і поготів.
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляАмарилис
Удалено администрацией...
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляbibico
Тема не про це. Пригожин мерзотник.
Jsolo• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Так створіть відповідну тему. Нашо цитувать це чмо? Збирати прихильниць цієї тварі? Ви на яку реакцію розраховували? Жалоба на тему і любительок пригожина, вертайтесь в зад, на родіну