"Чтобы вернуть украинцев в пророссийское ложе, мы должны были расцеловать их в жопу, а не по-хамски пройтись сапогом по всей территории в поисках нацистов. Пока искали нацистов, наколбасили всех подряд, подошли к Киеву, обосрались и отошли".
Каже, що найсильніша армія у світі - це його Вагнер, а на другому місці не російська армія, а ЗСУ. Але каже, що битву за Бахмут ЗСУ програли, тому Вагнер і кращі.
Також називає якісь наші захмарні втрати - 50 тисячі убитими, а вагнерівців буцімто до 20 тисяч. Розумію, що йому вірити не можна, але він пояснює такі наші втрати тим, що вони артою різали нам тили, і евакуація бійців була ускладнена, тому багато і 200, і 300. Дехто каже, що не може бути, що в наступаючих менші втрати. Але за тієї кількості снарядів, яку вони випускали по наших, усе можливо. Тупо перепахували наші позиції.
Наскільки реалістичними ви бачите цифри Пригожина? Я підозрюю, що наших втрат до 50 тисяч, але по всьому фронту, а не в Бахмуті. Однак саме в Бахмуті бої йшли найдовше.
Ответ дляkanareyka_tweety
У Пригожина? То він навпаки не посилює градус ненависті до нас, як того вимагають Z-патріоти. Він постійно каже, що протівніка нада уважать, ніколи нас не називає нацистами, навіть хохлами і т.д. Тільки українцями.
Та кАнєшно. А його промо ролики?
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Звісно. Але мене цифра втрат якось засмутила. Сподіваюся, що не правда. А ще він каже, що навряд вони виграють цю війну, бо США не стомляться нам допомагати. Каже, що ЗСУ вийдуть до своїх кордонів.
В Бахмуте больше 100 тысяч рашистов легло , наших тоже много , очень много , из роты мужа , осталось только 5 человек живых и то , только потому-что ранили в самом начале, как туда перебросили и так у многих .
black-opium• 24 мая 2023
Ответ длячир
Гиркин говорит ’ВРЁТ, КАК СИВЫЙ МЕРИН (вернее - как урка на судебном процессе)’. По поводу 20 тыс.
Конечно брешет , вагнера меньше 10% осталось
Allka- skakalka• 24 мая 2023
Знакомый парень ,был на реабилитации и говорит потери большие ,мы выпускаем один снаряд ,рашисты в ответ 10 гатят .
Соледар и Бахмут ,забрали много жизней наших героев
black-opium• 24 мая 2023
Ответ длячаревна
Шо? Чёткий мужик🤮 быдлячество с него так и прет
Оля Скриншифаго благоговеет перед рашней , ничего нового )
Ответ дляblack-opium
((( То які ж тоді наші 13-17 тисяч...
Allka- skakalka• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Пофиг ,он монстр с обезображенным лицом
Ответ дляPiracanta
С этим согласна. Жестокий, циничный, умный и, похоже, самый незомбированный и адекватный.
При тому, що 10 років на зоні відмотав. Дивний персонаж
Ответ длячир
Почитайте гиркина.
Відписалася. Зараз знову підпишусь
Ответ дляАмарилис
Та кАнєшно. А його промо ролики?
Які? Що там?
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
((( То які ж тоді наші 13-17 тисяч...
Никто не знает сколько и вряд ли мы узнаем когда-нибудь .
Ответ дляAllka- skakalka
Так ((( Втрати в цих двох містах точно не 1:3.
46 бригада написала, що в Соледарі поліг весь їхній третій батальйон.