kanareyka_tweety• 24 мая 2023

Бачили вже інтервʼю з Пригожиним?

"Чтобы вернуть украинцев в пророссийское ложе, мы должны были расцеловать их в жопу, а не по-хамски пройтись сапогом по всей территории в поисках нацистов. Пока искали нацистов, наколбасили всех подряд, подошли к Киеву, обосрались и отошли".

Каже, що найсильніша армія у світі - це його Вагнер, а на другому місці не російська армія, а ЗСУ. Але каже, що битву за Бахмут ЗСУ програли, тому Вагнер і кращі.

Також називає якісь наші захмарні втрати - 50 тисячі убитими, а вагнерівців буцімто до 20 тисяч. Розумію, що йому вірити не можна, але він пояснює такі наші втрати тим, що вони артою різали нам тили, і евакуація бійців була ускладнена, тому багато і 200, і 300. Дехто каже, що не може бути, що в наступаючих менші втрати. Але за тієї кількості снарядів, яку вони випускали по наших, усе можливо. Тупо перепахували наші позиції.

Наскільки реалістичними ви бачите цифри Пригожина? Я підозрюю, що наших втрат до 50 тисяч, але по всьому фронту, а не в Бахмуті. Однак саме в Бахмуті бої йшли найдовше.
AnaKol• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
У них не 200 тисяч. Машовець сказав, що наш Генштаб дуже перебільшує їхніх двохсотих
скорее приуменьшает
Амарилис• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
У Пригожина? То він навпаки не посилює градус ненависті до нас, як того вимагають Z-патріоти. Він постійно каже, що протівніка нада уважать, ніколи нас не називає нацистами, навіть хохлами і т.д. Тільки українцями.
Та кАнєшно. А його промо ролики?
чир• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Полковник запасу
Почитайте гиркина.
Prervana• 24 мая 2023
Четкий мужик, хоть и мудак) Вот будет чудесно, если он Путина и грохнет. А потом с Кадыровым начнет вотчину делить 😆
чир• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Prervana• 24 мая 2023
Ответ длячир
Удалено администрацией...
Ожидаемо же
чир• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Ожидаемо же
А путлер хоть бы медальку какую ему дал, свинья неблагодарная.))
Piracanta• 24 мая 2023
Ответ дляЛеска
50 т загальна десь приблизно таку цифру Маляр озвучувала.
А ничего что
чаревна• 24 мая 2023
Что даст цифра о погибших, война продолжается? Одна смерть от войны, это беда. Там счёт на тысячи...
К смертям кацапов я равнодушна. У них был выбор, жить или идти с войной и умирать, они его сделали.
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Звісно. Але мене цифра втрат якось засмутила. Сподіваюся, що не правда. А ще він каже, що навряд вони виграють цю війну, бо США не стомляться нам допомагати. Каже, що ЗСУ вийдуть до своїх кордонів.
В Бахмуте больше 100 тысяч рашистов легло , наших тоже много , очень много , из роты мужа , осталось только 5 человек живых и то , только потому-что ранили в самом начале, как туда перебросили и так у многих .
ЛораС• 24 мая 2023
Ответ дляЛеска
Де і коли озвучила?
Дивлюсь і читаю цілодобово все.
Ні де не знаходила
Piracanta• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
С этим согласна. Жестокий, циничный, умный и, похоже, самый незомбированный и адекватный.
black-opium• 24 мая 2023
Ответ длячир
Гиркин говорит ’ВРЁТ, КАК СИВЫЙ МЕРИН (вернее - как урка на судебном процессе)’. По поводу 20 тыс.
Конечно брешет , вагнера меньше 10% осталось
чаревна• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Шо? Чёткий мужик🤮 быдлячество с него так и прет
mar minor• 24 мая 2023
Ответ длячир
Он ему рейтинг отдал ))
Allka- skakalka• 24 мая 2023
Знакомый парень ,был на реабилитации и говорит потери большие ,мы выпускаем один снаряд ,рашисты в ответ 10 гатят .
Соледар и Бахмут ,забрали много жизней наших героев
Даксо• 24 мая 2023
Ответ длячаревна
Це для тих, для кого Янукович був ’крєпкій хазяйствєннік’.
чир• 24 мая 2023
Ответ дляmar minor
Он ему рейтинг отдал ))
Вовочка - многоходовочка.))
black-opium• 24 мая 2023
Ответ длячаревна
Оля Скриншифаго благоговеет перед рашней , ничего нового )
чаревна• 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Пригожина и Гиркина на одну лавку в Гааге посадить, им будет о чем поговорить.
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляblack-opium
((( То які ж тоді наші 13-17 тисяч...
Allka- skakalka• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Пофиг ,он монстр с обезображенным лицом
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляPiracanta
При тому, що 10 років на зоні відмотав. Дивний персонаж
Амарилис• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
((( То які ж тоді наші 13-17 тисяч...
Я жду відповіді на своє питання
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ длячир
Почитайте гиркина.
Відписалася. Зараз знову підпишусь
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляАмарилис
Та кАнєшно. А його промо ролики?
Які? Що там?
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
((( То які ж тоді наші 13-17 тисяч...
Никто не знает сколько и вряд ли мы узнаем когда-нибудь .
Piracanta• 24 мая 2023
Ответ длячаревна
При всем к нему отвращении, сво не он начинал.
Амарилис• 24 мая 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Які? Що там?
Дивно. Ви так багато знаєте про те, який він хороший і нічого про те, який він поганий?
автор kanareyka_tweety • 24 мая 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Так ((( Втрати в цих двох містах точно не 1:3.
46 бригада написала, що в Соледарі поліг весь їхній третій батальйон.