Valentina_D• 25 мая 2023

Отруєння. Які ліки повинні бути вдома.

Привіт.
Підкажіть, будь ласка, що у вас в домашніх аптечках є від отруєння/тошнота/рвоти при першій допомозі?
У мене активоване вугілля, домрід.
Дивлюся, що негідної рекомендують, атоксіл, смекту. Треба знати та розуміти, що і для чого і від чого приймати.
dajkiri-irina• 25 мая 2023
В упаковках есть инструкции.
neortoju• 25 мая 2023
У меня в аптечке смекта, регидрон, энтерол, атоксил
GirlSuper• 25 мая 2023
Юнорм, метаклопрамид
Смекта, атоксил
LLuthien• 25 мая 2023
Атоксил стики,Регидрон (или аналог).
ksyuha831• 25 мая 2023
Ніфуроксазід обов´язково, регідрон, ентеросгель і вода боржомі.
Nerses• 25 мая 2023
Самотня какое отравление. Если алкоголем то одно лечение, если шаурмой то другое.
prosto_aisha• 25 мая 2023
Энтеросгель, Энтерол, Смекта, активоване вугілля. Вода Рео. Нифуроксазид
ZhukOlena• 25 мая 2023
У мене в атечці завжди є атоксіл у стінках. Також ( правда це дуже крайня міра, якщо не можливо рвоту зупинити) таблетки ондасетрон.
Чувиха• 25 мая 2023
В мене тільки активоване вугілля і хватить
Чувиха• 25 мая 2023
Ответ дляksyuha831
Чого обов’язково? Ні разу не використовували
ksyuha831• 26 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Я ж за себе писала, а не за вас, у мене є завжди.
Чувиха• 26 мая 2023
Ответ дляksyuha831
Ви відповіла автору, що обов’язково треба мати
ksyuha831• 26 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Питання автора: ’Підкажіть, будь ласка, що у вас в домашніх аптечках є від отруєння/тошнота/рвоти при першій допомозі?’, уважно читайте пости.