Метелик• 25 мая 2023
Сьогодні свято гладити не можна?
Протру пилюку• 25 мая 2023
Якщо ви віруюча, ходити до церкви постійно, причащаєтеся, молитеся, постуєте, то не можна. У всіх інших випадках, все можна.
Метелик
• 25 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
А якшо маленькі діти
Свекруха каже шо гріх на душу беру та дітям передасться
Протру пилюку• 25 мая 2023
Ответ дляМетелик
А якшо маленькі діти
Ну що за брєд
Бурундучиха• 25 мая 2023
Мы верующие- гладим. Муж ещё и на работу пошёл, хотя у него есть возможность не работать когда нужно (работает руками).
Бурундучиха• 25 мая 2023
Ответ дляМетелик
А якшо маленькі діти
Мракобесие какое-то, извиняюсь
рукиЖимолости• 25 мая 2023
Випрала дві стірки. Не вірю я в це. В Біблії немає такого. Ця свята придумані людьми.
Метелик
• 25 мая 2023
Ответ для75В
А свекровь Библию сколько раз перечитала? Спросите ее, где это написано?
Не знаю
Але вона все життя нам про це каже
Шо не можна працювати
А якшо щось трапляється з дитиною то потім каже шо ми винні шо тоді-то працювали
Але вона все життя нам про це каже
Шо не можна працювати
Лагшмивара• 25 мая 2023
Ответ дляМетелик
Не знаю
Але вона все життя нам про це каже
Шо не можна працювати
Але вона все життя нам про це каже
Шо не можна працювати
Чому ви так залежні від думки свекрухи?
100pudov• 25 мая 2023
Помню, бабушка говорила, что в воскресенье резать ножницами ничего нельзя. Это типа ты не отдыхаешь, а работаешь. При этом в церкрвь не ходила никогда. Откуда такой хлам в голове берется??
Госпожа_тамагочи• 25 мая 2023
Ответ для100pudov
Ага. А если у человека хобби вытынанки, отдыхает он так. Вообщем зло эти забобоны.
75В• 25 мая 2023
Ответ дляМетелик
Не знаю
Але вона все життя нам про це каже
Шо не можна працювати
Але вона все життя нам про це каже
Шо не можна працювати
А вы имеете свое мнение?
Барабасиха• 25 мая 2023
Ответ дляМетелик
А якшо маленькі діти
Ваша свекруха дремуча як той ліс. Не беріть в руки важке, а в голову тяжке.